Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsal, meg tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsal, meg tudtok neki bocsátani?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés. 19 éves lány vagyok, és jelenleg van barátom. Alapvetően nem vagyok az a féltékenykedős barátnő, mert megbízom benne, és ő is bennem. Még nem csalt meg egyik barátom sem, de belegondoltam, hogyha megtenné valaki, akkor én biztosan nem bírnék vele maradni. Mindig ott lebegne a szemem előtt, hogy mit tett.

Ha valaki megcsalna titeket, akkor megbocsátanátok neki? Vele maradnátok?



2016. máj. 24. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs bizalom. És aki egyszer megtette, megteszi máskor is.
2016. máj. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Megbocsátani igen, nem vagyok haragtartó típus és nem mérgezem magam feleslegesen negatív dolgokkal, sérelmek dédelgetésével, nem adok táptalajat a gyűlöletnek :)


Viszont, ettől függetlenül, ha nem is haragszom és elengedem a történetet, nem maradnék az illetővel és nem fogadnám vissza később sem. Nem tudnék benne megbízni, a bizalmat pedig egy jól működő kapcsolat alappillérének tartom. Akivel kapcsolatba lépek, annak jár a tiszta lap, de aki visszaél vele, annak nincs második esély.

2016. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

El tudok képzelni olyan szituációt, amikor igen.

Például 10-20 éves kapcsolatban, ha én is elhanyagolnám a társamat, ha őszinte megbánást tanúsítana és képes lenne közösen dolgozni újra a kapcsolatért, akkor egy hosszú távú kapcsolatot nem dobnék el egyszeri botlásért.

2016. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtettem ... ezzel elértem azt, hogy rá is szokott erre :-(
2016. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szakitanek, mert ha adnek is neki egy eselyt, sok idobe telne hogy ujra bizni tudjak, emiatt stresszelnek, biztos hogy feltekenykednek is, ami miatt osszeveszene velem amiert nem tartom magam ahhoz, hogy megbocsajtottam, holott ugye az idobe tellik de ezt sokan megcsalok elfelejtik. A sok veszekedes miatt megromlana a kapcsolat es a vegen ugyis szetmennenk, talan meg depibe is esnek es az onbizalmam is lerombolna...szoval nem latom ertelmet a bekulesre.
2016. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
3%
Meg bocsátanák és vele maradnák! Hogy miért? Egyszerű. Nincs választásom ha elhagyom nem lesz más aki szeretné ezért vele maradnék amég ő nem dob ki. Ha minden nap csalna össze vissza akkor is vele maradnák amég ki nem dob. En 20 éves fiú voltam.
2016. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

"Meg bocsátanák és vele maradnák! Hogy miért? Egyszerű. Nincs választásom ha elhagyom nem lesz más aki szeretné ezért vele maradnék amég ő nem dob ki. Ha minden nap csalna össze vissza akkor is vele maradnák amég ki nem dob. En 20 éves fiú voltam."


Megmondanád, ez mivel jobb, mint egyedül lenni? A kettő opció közül ez fényévekkel rosszabb..

2016. máj. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

tuti kidobnám! esélytelen, hogy megbocsássak!


23F

2016. máj. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
37%
Mi a megcsalás? Egy csók? Egy szex? Vagy miközben velem szexel egy másik nőről álmodozik? Hol kezdődik a megcsalás? Mi 7 éve vagyunk házasok, és nem hiszem, hogy elválnék.. Amíg nem hagy el minket egy másik nőért, addig nem érdekel, hogy hol,kivel és mit csinál. Jó életet biztosít nekem és a kislányunknak, nem fogom ezt az egészet egy-két kóbor dugás miatt felrúgni. Inkább akkor ez a nyitott kapcsolat, diszkrét külön utakkal.
2016. máj. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
11%
Egy olyan kapcs.ahol gyermek van más a helyzet utolsó választadó! Én nem tudnék megbocsájtani,ha megcsalna,bárhogyan is!! Az tuti!
2016. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!