Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet megcsal a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap véletlenül megláttam egy sms-t, amit egy pasi küldött a barátnőmnek, hogy "nagyon hiányzol, nagyon jó volt az este és nagyon szeretlek"

Mikor kérdőre vontam azt mondta hogy jajj ő a legjobb fiú barátja és mély érzelmek vannak de csak baráti érzelem, szeretet. Én ezt nehezen hiszem, mit tudok csinálni?


2016. máj. 10. 14:04
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ott tudod hagyni.
2016. máj. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát, őszinte leszek veled, én ezt a szar dumát nem venném be.

Elég esélyes, hogy megcsal. Nehezen hiszem el, hogy fiú-lány barátok közt normális lenne az ilyen beszéd. Hagyd a francba.

2016. máj. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 90-ben született F.. ***** válasza:
73%
Time to leave bro.
2016. máj. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam írni a legjobb barátomnak,és mégsincs köztünk semmi.
2016. máj. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a baratom ilyen uzenetet kapna en szakitanek. Ha olyan jo baratok, akkor a "barat" nem irogatna ilyeneket, mert mint barat nem akarna veszekedest szitani es ha ilyen jo "baratok" akkor mar te is jol ismerned. Gondolom te sem apolnal baratsagot egy lannyal sem ilyen felreerthetoen, ugyhogy inkabb keress egy olyan lanyt aki ugy gondolkozik mint te. Mint no en nem hiszek az ilyen szintu mely baratsagban ferfi es no kozott, ilyen uzenetet nem irogatnek senkinek, pedig vannak ferfi barataim.
2016. máj. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Keress egy normalisat
2016. máj. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Bence_ ***** válasza:
Te tudod mikor találkozott evvel a legjobb barátjával?
2016. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te akkor miért nem tudtál erről az állítólagos legjobb barátról?Ha a legjobb barátja akkor miért nem mutatta be eddig?
2016. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En ilyet a ferjemen kivul csak a legjobb baratomnak irok, masnak abszolut nem, szoval a valasz: nem tudom, hogy kegcsal e de ebbol ugy tunik, h igen:-)
2016. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!