Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez most mit jelent? Megcsal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent? Megcsal?

Figyelt kérdés

A barátommal tudtuk egymást jelszavait, én eddig maximálisan bíztam benne, de aztán egyre sűrűbben láttam hogy egy csajjal beszélget, és ezeket a beszélgetéseket nem mutatta meg, és ki is törölte őket. Muszáj volt szimatolnom, így beléptem a fiókjába és láttam hogy beszélgetett a lánnyal, és amikor részeg volt (akkor bulizni volt a haverjaival), flörtölt vele...


Amikor rákérdeztem, akkor letagadta, de utána szembesítettem, akkor már kénytelen volt beismerni, azt mondta nem akar semmit a csajtól, hülye volt meg részeg, különben is barátja van... Utána beszélt a csajjal és megmutatta hogy a csaj se akar a barátomtól semmit, mert szereti a saját barátját.


De nekem ezek után nagyon megrendültem a bizalmam, nem a flört miatt, hanem azért mert hazudott, így mondtam hogy most időt szeretnék, erre azt mondta a barátom hogy megérti, mert a helyemben ő is otthagyná magát ezek után, de utána próbált marasztalni és kérdezte hogy meddig akarok szünetet.


Kíváncsiságból be akartam lépni újra a fiókjába, de megváltoztatta a jelszavát, amitől picit megijedtem... Mi van ha az egész "ártatlanság bizonyítása" csak színjáték volt? Meg reméltem hogy talán majd keres, hogy próbálkozna vagy valami jelét adná hogy tényleg megbánta, vagy hiányzom neki, de semmi... Én nagyon rosszul viselem a helyzetet, legszívesebben a karjaiba rohannék, de azzal csak magamat aláznám meg... :( Szerintetek?


2016. ápr. 11. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, olyan ideges vagyok hogy rossz kategóriába írtam, ha áttennétek annak nagyon örülnék.
2016. ápr. 11. 22:21
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Megváltoztatja a jelszót => nem akarja hogy be tudj lépni => titkolni valója van => nem férne bele egy kapcsolatba => flörtöl => meg akar csalni => megcsal

Szakíts...

2016. ápr. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha meg nem is csalt (még) az biztos, hogy titkolnivalója van, és nem akarja, hogy kutakodj. Legalábbis szerintem. Ha nem volna mit rejtegetnie, akkor hagyná, hogy kutakodj, mert úgyis csak arra kapnál bizonyítékot, hogy hiányzik és vissza akar kapni. A bizalomról itt felesleges beszélni, mert azt ő maga tette tönkre a flörttel.

Ezek alapján hagynám a fenébe. Nem érződik, hogy komolyan venne.

2016. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szakit..


Szerintem teljesen felesleges rágódni azon mit akar titkolni, mit nem, megcsalt-e vagy sem. Itt a problémák súlyosabbak voltak, de te még mindig csak a felszínt kapirgálod, mintha egyedül az számítana.

2016. ápr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem aki egyszer hazudott az maskor is megteszi. Nyilvanvaloan nem biznek benne.

Egy dolog ha reszeg lesz. Egy dolog ha flortol valakivel(ha CSAK es max flortol). Egy dolog hogy szegyenli es mivel nem akar elvesziteni ezert nem meseli el. De teljesen mas meg ezek utan is neten huszarkodni, es tovabb titkolozni.

Ha mar beismerte hogy volt valami a bulin, es azzal vedekezik hogy "reszeg volt", akkor utana minek beszelt meg vele? Folyamatosan reszeg volt?

2016. ápr. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

Ezért egy óriási baromság tudni egymás jelszavait.


Egyszer a barátnőm elkérte a telefonom, hogy hívhasson róla valakit, mert az övé lemerült. Közben mikor beszélt, elment WC-re. 100% biztos vagyok benne, hogy az üzeneteim is megnézte közben.


Azóta ha vele találkozom szinte mindig ki van kapcsolva a telefonom és soha nem hagyom egyedül őt a telefonommal kettesben.

2016. ápr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Függetlenül attól, hogy a történtek miatt megéri-e együtt maradnod vele vagy sem, az az indok, hogy megaláznád magad, ha utána mennél, nettó hülyeség. Kapcsolatban nincs ilyen, hogy megalázod magad. Nem. Jelzed neki, hogy továbbra is fontos neked, és a szünet ellenére nem akarod elveszíteni.

Illetve, ha szünetet kértél, akkor alapból korrekt dolog tőle, hogy tiszteletben tart és nem zaklat, megvárja, míg te keresed.


A dolog függvényében természetesen neked kell tudni, hogy meg tudsz-e bízni benne újra. Én azt gondolom, hogy alapból nem jó az, ha tudjátok egymás jelszavát - legyen a srácban annyi, hogyha kéred, akkor azonnal(!), minden gondolkodási idő nélkül megmutatja, amit látni szeretnél (azaz, nincs rá alkalom, hogy töröljön valamit, ami olyan), és ez természetesen fordítva is. De eszembe nem jutna kiadni a páromnak a jelszavamat ilyen okból, és én se tudom az övét.


A fő mindenképpen az, hogy tudsz-e újra bízni. Ha nem, akkor nincs miről beszélni. Ha igen, akkor is kell egy komoly beszélgetés kettőtök között.

2016. ápr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!