Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek van rá esély,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély, hogy megcsal?

Figyelt kérdés

A barátom két napja ment el a haverjaival egy fesztiválra, az USA-ba. Úgy váltunk el, hogy borzalmasan összevesztünk, hogy "én mit féltékenykedek, ez csak egy buli" Mióta elment, nem hívott, nem üzent, csak a posztjaiból látom, hogy elég jól érzi magát.

Az igazi félelmem pedig az, hogy még régebben, amikor nem voltunk még együtt, ő maga mesélte, hogy volt már ezen a fesztiválon, és hogy mennyire überzsírkirály, és hány nő volt meg neki, csak ott...

Konkrétan az idegösszeomlás határán vagyok, egész nap sírni tudnék. Nem tudom mit csináljak. Keressem én őt? Az olyan nyomulásnak tűnne. Vagy készüljek fel a legrosszabbra?


2016. ápr. 16. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Hát én tuti nem keresném még ha beledöglenék sem!

"Én akkor sem hívlak ha darabokra hullok szét!"

Az meg hogy két napja nem is keresett elfogadhatatlan, biztos nem állnék vele szóba egy ideig.

2016. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Először is valld be magadnak, hogy a kapcsolatod egy fostenger. Aztán gondolkozz azon, hogy miért az. Milyen a kapcsolatotok, hogy viszonyultok egymáshoz, szeretitek-e egymást, bíztok-e egymásban (muhhahha). Milyen gyakran és intenzíven produkálsz féltékenységi rohamokat, ez kölcsönös-e, van-e oka, ha igen, mi az... miért vagy vele, mennyire fontos neked ez a kapcsolat, mindenáron meg akarod-e menteni (vagy csak görcsösen ragaszkodsz hozzá - nagy különbség)... stb. Szóval én azt tanácsolom, hogy ne a körmödet rágd, hanem használd ki az idődet, nyugodj le, és gondolkozz... sokat.
2016. ápr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Coachella? :)


Nézz egy kicsit körül, milyen nők vannak ott, ráadásul mind arra vár, hogy egy tökös pasi felszedje és jól megdöngölje:

[link]


Aki ott megállja a kísértést, az tuti nem hetero...

2016. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3-igen, az. Nem nyugtat meg túlságosan...
2016. ápr. 16. 21:25
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
#3 vagyok. Bocs, tudom, sajnos, de nem akarlak átverni. Hazudhattam volna, hogy biztos minden este a 19 órási DJ set után hazamegy a szállásra Tolsztojt olvasni, de hát mi másért megy el egy pasi egy ilyen helyre, jó távolra, a haverjaival... Tapasztalatból beszélek. (40/F)
2016. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Van egy rossz hírem... de ezt te is tudod. Persze utána nyilvánvalóan megbocsátasz neki, mert "JÓÓÓ PASI" a barátod, és egy JÓÓÓ PASINAK minden el van nézve.
2016. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miert kell ilyen dugos kisgazdag pocskiralyokkal osszejonni? Nokent fel nem fogom.
2016. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Aki a kepet linkelte annak uzenem h megtudja allni egy hetero pasi ha szerelmes , komoly, jo parkapcsolatban el.

Ha igy gondolod akkor az regen rossz! Vagy nemtudod h mi ertelme a szerelemnek.

F

2016. ápr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!