Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Vagy ebben nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy ebben nincsen semmi gyanus?

Figyelt kérdés

A parommal 2honapja koltoztem ossze.

Es van egy fura szokasa amit nem tudok hova tenni.

Ha itthon van es en elmegyek pl. Vasarolni vagy ilyenek akkor mindig megkerdezi.hogy "Mikor vegzel,mennyi ido kb.???"

Vagy este20.00ig dolgozom. De 19.00kor megkerdezi hogy idoben vegzek.e vagy hamarabb ee*tleg kesobb?

Ha megkerdezem h miert fobtos megrantja a vallat vagy lekiabal hogy joga van tudni.


Alapbol gyanakvo vagyok..

De eddig nem faggatott ezekrol

Lehet hogy van valakije es felhozza a lakasunkra vagy elmegy valakihez??.


2016. máj. 22. 09:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a dolog, egyszer ha elmész, hagy otthon "véletlenül" a pénztárcádat, amit meglepő módon csak a boltbam veszel észre, így kb. 20 perc után jelensz meg.
2016. máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
44%
lehet. el lehetne ezt kerülni ha magadtól mondanád meg mikorra érsz haza
2016. máj. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Első jót írt!

Váratlanul menj haza hamarabb,vagy ugorj vissza valamiért.

2016. máj. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem inkább az az elfogadhatatlan,hogy lekiabál téged emiatt.

A legjobb ha csak simán az ígéretednél korábban mész haza az egyik napon.

2016. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Rendben.

Most is kerdezte... Mert at kell mennem a szuleimhez.

Akkor kb. 30perc utan visszajovok hogy itthon felejtettem vmit.


De ha nincsen nala senki???? Akkor tuti nem csal meg?

2016. máj. 22. 09:14
 6/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem tuti, hiszem lehet hogy a másik nem ér rá, meg lehet hogy mindig megkérdi, hogy nem legyen gyanús.
2016. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Ezt a sok beteg embert! Nézzetek az ágy alá, meg a szekrénybe! Hátha ott bujkál valaki!
2016. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább egyszer munkából hazafelé játszd el ezt, mert szerintem ha megakar csalni, akkor nem akkor fog amikor csak boltba mész le egy órára... csináld azt, hogy azt mondod, hogy kb egy órával késöbb érsz haza, közben pedig annyival hamarabb.
2016. máj. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Hat sajna mindig nem tudok hazajonni...

Ennyi erovel minden nap "ra kellene nyitnom" rab

Randomszeruen.

Mert ha ma semmi..akkor hnap..ha hnap sem akkor maskor...ha akkor sem akkor... Ez vegtelen.

Es lehet azert nem talalok nala senkit mert nem csal meg...vagy mert epp kicseleznek...kitudja

2016. máj. 22. 09:29
 10/22 A kérdező kommentje:

Erre a munkahelyesre en is gondoltam.

DE az is bator lenne... Mert Okb18ig vagy19ig dolgozik.. En meg olykor csak19.30ig :D

Meg sokszor van az hogy kerdi mikor zarok be?

Mondom hogy 20.00elott tuti nem...erre 19.30kor mar itthon vagyok... Ilyen is volt...semmi....

2016. máj. 22. 09:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!