Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal? Vagy ebben nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal? Vagy ebben nincsen semmi gyanus?

Figyelt kérdés

A parommal 2honapja koltoztem ossze.

Es van egy fura szokasa amit nem tudok hova tenni.

Ha itthon van es en elmegyek pl. Vasarolni vagy ilyenek akkor mindig megkerdezi.hogy "Mikor vegzel,mennyi ido kb.???"

Vagy este20.00ig dolgozom. De 19.00kor megkerdezi hogy idoben vegzek.e vagy hamarabb ee*tleg kesobb?

Ha megkerdezem h miert fobtos megrantja a vallat vagy lekiabal hogy joga van tudni.


Alapbol gyanakvo vagyok..

De eddig nem faggatott ezekrol

Lehet hogy van valakije es felhozza a lakasunkra vagy elmegy valakihez??.


2016. máj. 22. 09:01
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem mit eszik rajtad...
2016. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Minden gyanús.. Én már eljutottam arra a szintre, hogy haj és szőrszálakat keressek mindenhol.. Direkt siettem haza, hogy nyomozhassak.. Ha egy pillanatra megkaparintottam a telóját.. Átnéztem. Soha semmit nem tudtam bizonyìtani.. 3 évig jártunk... Később találkoztam vele és bevallotta sokszor megcsalt... Azért van valami a megérzésekben..
2016. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!