Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha valaki megcsal, meg tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki megcsal, meg tudtok neki bocsátani?

Figyelt kérdés

Elméleti a kérdés. 19 éves lány vagyok, és jelenleg van barátom. Alapvetően nem vagyok az a féltékenykedős barátnő, mert megbízom benne, és ő is bennem. Még nem csalt meg egyik barátom sem, de belegondoltam, hogyha megtenné valaki, akkor én biztosan nem bírnék vele maradni. Mindig ott lebegne a szemem előtt, hogy mit tett.

Ha valaki megcsalna titeket, akkor megbocsátanátok neki? Vele maradnátok?



2016. máj. 24. 13:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem. Nem vagyok igénytelen. Ha megcsal akkor nàlam ott van vège a kapcsolatnak/hàzassàgnak. Ha baja van beszéljük meg, oldjuk meg. Ha ez nem megy, nem akarja, akkor szakítson tisztességesen.


Soha nem tudnék újra bízni benne. És undorodnék is tőle. Nem csapnàm be magam. Aki egyszer csal az többször is fog. Az ilyenek nem vàltoznak.


Ex vőlegényem megcsalt . Otthagytam. Bàr nem csak emiatt. A szakítàs elég csúnyàra sikeredett...ès màr egyébként is sok probléma volt.

2016. máj. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

- Soha többé nem tudnék benne bízni, de tegyük fel, hogy megpróbálnék: sok időbe telne, addig féltékenykednék, rengeteg veszekedést eredményezne, már emiatt is szétmennénk magában.

- Nem tart annyira, hogy megbeszélje velem, hogy gond van, és vagy dolgozzunk rajta együtt, vagy szakítsunk.

- Az önbizalmam a porig rombolná

- Undorodnék tőle fizikailag és lelkileg

Nem tudom, kell-e tovább sorolnom. Nincs gond azzal, ha úgy dönt, mással érezné jól magát, de akkor zárjuk le szépen a kapcsolatot, és ne hazudjon a képembe, mert akkor soha többé nem leszek rá kíváncsi.

2016. máj. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát igen! Jogosan!
2016. máj. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!