Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal e a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fekii84 kérdése:

Megcsal e a barátnőm?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Új vagyok még itt szeretném a véleményeteket kérni. A barátnőmmel öt éve vagyunk együtt ő 27 éves én pedig 30 és az utóbbi időben furcsa dolgai vannak ami el bizonytalanít .Fél éve új munkahelye van kb három hónapja kezdődtek a dolgok folyton a barátnőjével dumál hol fb-n hol pedig telefonon lassan úgy jár már dolgozni mintha randira menne egy két túlóra is van meg munka után barátnővel találkozik de soha nem mehetek vele mert a barátnőjének kapcsolati gondjai vannak ebben ad neki tanácsot.A szexuális életünk sem olyan mint régen vagy nincs kedve vagy fáradt vagy ha csináljuk olyan fadarab az ágyban és érzem rajta hogy nem stimmel. Ezt én nem hiszem el.A telefonját megnéztem míg zuhanyzott egyik este semmit nem találtam benne egy gyanús dolog volt húsz percet beszélt egyik munkatársával de ez sem biztos hogy gyanús. Aztán tegnap történt egy olyan dolog ami miatt fel kellett volna hívnom nap közben de nem tudtam nem vette fel a telefont erre fel hívtam a munkahelyén ott meg azt mondták szabadnapos. Haza jött a szokásos időben kérdezem tőle milyen napod volt? Erre az volt a válasz mint mindig sok volt a munka. Ekkor döbbentem le hogy tényleg valami nem stimmel . Most nem tudom mikor és hogyan borítsam ki a bilit?Nem tudja hogy kerestem.Lehet csak simán meg kérdezem hol volt munka helyett? Valami jó tanács jól jönne. Válaszokat előre is köszönöm.

2016. jún. 17. 21:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne legyél szerencsètlen. Kuld el a francba
2016. jún. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%

Nagyon valoszinünek tartom, hogy igazad van. Sajnalom!


Elsösorban azon kell elgondolkodnod, hogy szamodra lehetseges e a kapcsolat megmentese. Ha nem, akkor igazabol lenyegtelen, hogyan szembesited vele.


En a helyedben higgadtan elmondanam neki, hogy tudom, hogy mar nem en vagyok a legfontosabb ember az eleteben es többre tartom magam annal, mint, hogy hagyjam magambol hülyet csinalni.

2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%
Nos, hogy megcsal, az 100%! Én egyszerűen szembesíteném a történtekkel, közölném hogy kerestem napközben stb. stb., majd közölném tömören, hogy szedheti a cuccát, hogy mehet oda egyből, ahol tegnap volt. Az ilyen szituációkban számomra ZÉRÓ a tolerancia... És ezt akkor is így csinálnám, ha közben belegebednék a fájdalomba!
2016. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 szöxi89 ***** válasza:
Hat tuttira megcsal....ehhez külön pofa kell.hogy a szemmedbe tudjon ilyen higatan hazudozni....tedd ki a szüret meg nem kesö .attol ha esetleg baj van a kapcsolatok a az rajtattok nem segit ha ö massal kavar én nem tudnam soha megbocsátani a páromnak ha megcsalna
2016. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%

Cserelj zarat, miutan elindult munkaba es hivd fel, h aznaptol mar nem lakok nalad. Menjen oda, ahova a szabadnapjan szokott.

Ne kerdezgesd, mert meg teged nez hulyenek! Neked kell majd bizonygatnod, h felhivtad a munkahelyen!

N

2016. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ezek után ez nem kérdés...
2016. jún. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát ez nagxon gyanus... Szerintem buktasd le, ellenörizd.. Persze ugy hogy nem szólsz neki egy szót sem erről, mert ha van is viszonya nem biztos hogy beismeri, de te készülj fel a legrosszabra...
2016. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Akár igen, akár nem, egy ilyen hazugság azt jelzi, hogy súlyos gondok vannak. Persze lehet, hogy pesszimista vagyok, és titokban a vegasi utatokat szervezi, hogy aztán egy 500 dolláros rögtönzött esküvő keretében összeadjon titeket egy 34 főt számláló fővonalú protestáns egyház lelkésze egy rózsaszín kis kápolnában. Valamelyik a kettő közül.
2016. jún. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A helyzet úgy alakult hogy a barátnőm haza ment a szüleihez.Hosszas telefonbeszélgetés össze veszés után elmondta hogy a munkahelyén megismert egy negyvenes pasast és nála volt délelőtt tíztől délután háromig....
2016. jún. 17. 23:54
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
Én is jártam így tesó, de ne izgulj jönni fog jobb. Nekem is jött, és most boldogabb vagyok.
2016. jún. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!