Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Párom rendőr, félek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom rendőr, félek hogy megcsal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Több éve együtt vagyunk, a rendőrségen ismerkedtünk meg, igazából nekem is egyenruhában tetszett meg, anélkül lehet, hogy elmentem volna mellette az utcán. Tavaly már volt rá példa, hogy elkezdtek rá nyomulni egyenruhában, ő visszautasítja ezeket a nőket, de mindig arra gondolok, hogy mi van, ha talál valakit, aki érdemes arra, hogy elhagyjon miatta. A hozzánk vezényelt rendőrlányok csinosak, a kisegítő személyzetben is akadnak szépek. Szó szerint rettegek, hogy ugyanúgy, ahogy mi megismerkedtünk, megismer valaki mást, aki sokkal szebb és jobb nálam. Hozzá kell tennem, hogy páromban nincs meg az a tipikus ˝ rendőr mentalitás ˝, amit az ilyen körökben mozgók biztosan ismernek, mindig tisztelettel beszél rólam, mindig csupa jót mond rólam a hátam mögött is. Mit csináljak? Megőrülök a gondolattól is, hogy mással látom egyszer.

22/L és 24/F vagyunk.



2016. máj. 29. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj nagyon gyorsan felejtsd el ezt! Miért kell aggódni ha nincs okod rá?

Amúgy meg ha elhagy másért, te is találsz mást, biztos csini vagy.


Mi is van azokkal az odavezényelt rendőrlányokkal? Nem akarnak civilekkel ismerkedni? :)))

2016. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Bízz a szerelmetekben, a félelmet meg engedd el!:-)

Akit lehet, azt viszik. És akit el lehet vinni, azért nem kár!;-)

2016. máj. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Így ahogy a kettes mondja!
2016. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kettes mondja jól.
2016. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szerintem se aggódj, ez csak felesleges stressz. De ha nem tudod legyőzni, a legjobb amit tehetsz, hogy elmondod őszintén ezt a párodnak is. :-)


Bízz benne is és magadban is!

2016. máj. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok, nagyon aranyosak vagytok, nem számítottam ilyen pozitív válaszokra :)

Párommal nem szeretek ilyenekről beszélni, mert nap végére már mindketten elég ingerültek vagyunk, ő nem kezeli valami jól, ha feleslegesen nem bízom benne. Persze néha kitör belőlem így is, de próbálom nem megkeseríteni a mindennapjainkat a hülyeségeimmel.

2016. máj. 30. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!