Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hy rendőr és katonafeleségek/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy rendőr és katonafeleségek/barátnők! Ti nem féltek attól hogy a pasitok megcsal titeket odalent a határon amíg ott van szoliban hetekig?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 10:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
Szoliban? A te párod barnulni jár a határhoz...?
2015. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Estienne ***** válasza:
51%
Nem kell hozzá határ, nálunk a rendőrségen kúr mindenki mindenkivel (mindegy, hogy családos-e) kis túlzással. Nah jó, nem mindenki de elég gyakori. És nem csak a pasik, ugyanúgy az "anyukák" is.
2015. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
60%
Én nem tudom ki vagy? De hogy agyatlan az biztos! Örülnek hogy lyuk van a seggükön annyit melóznak sokszor étlen szomjan! Ez a legfőbb gondolatuk szerinted? Te beteg vagy!
2015. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ti nem féltek attól hogy a pasitok megcsal titeket?"


Van egy kifejezés, bár valószínűleg te még nem hallottad: Bizalom.

2015. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Basszus! Ha katonafeleség lennék, sokkal jobban félnék attól, hogy a férjemnek baja esik, mint attól, hogy megcsal.
2015. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
94%

Mikor 12-16 órákat dolgoznak, vagy ébren vannak 2-3 napokig pár óra alvással? Elzárva a civil világtól, kizárólag a társaikkal vagy menekültekkel érintkezve?


Szerintem egy rendőr/katona esetében esélyesebb, hogy őt csalja meg a nője, minthogy ő csalná meg a nőt.

2015. okt. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom te mit gondolsz. Annak lehet hogy örülnek hogy lyuk van, de nem abban az értelemben ahogy te gondolod. Dugnak orrba-szájba csak remélni tudom hogy az enyém kimarad belőle.
2015. okt. 1. 10:19
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Hetekig van szoliban?? Te jó ég, pedig az nagyon veszélyes, legfeljebb 10-15 percet szabad egyszerre szolizni! Különben szegény nagyon lepirul. Arról nem is beszélve, milyen sokba kerülhet több hétre a szolibérlet...
2015. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Estienne ***** válasza:
50%

Az év többi részében nincs ez a hatalmas hajtás ami most van a migránsok miatt. És tudom mi megy itt. (a rendőrségről beszélek és a "mi" kapitányságunkról, máshol lehet máshogy megy, ezt döntsétek el ti).


Nyílván nem a határ mellett jutt eszükbe, de itt is több száz átvezényelt nő és férfi van (vagyis volt) elszállásolva és volt azért idejük.


De ez ember kérdése, nem mondom hogy mindenki ilyen és van sok kivétel is. De van olyan aki nem így gondolja... ha már csak a kérdést nézzük. De ez bárhol máshol előfordulhat nagy cégnél.

2015. okt. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%
Szégyeljétek magatokat!
2015. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!