Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hy rendőr és katonafeleségek/b...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hy rendőr és katonafeleségek/barátnők! Ti nem féltek attól hogy a pasitok megcsal titeket odalent a határon amíg ott van szoliban hetekig?

Figyelt kérdés
2015. okt. 1. 10:12
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Estienne! Köszi az értelmes választ! Nyilván előfordulhat máshol is inkább arra éleztem ki a kérdést h ha viszonylag sokáig vannak összezárva távol otthonról a nők és férfiak azért ott a szálláson lehetnek dolgok... Azért nagy cégeknél nem nagyon tudom elképzelni h hetekre elküldik az embereket, idegenekkel egyberakva és össze-vissza dolgoznak. Max pár napok. De amúgy igazad van.
2015. okt. 1. 10:40
 12/20 A kérdező kommentje:
Miért is kéne, kedves 10.38?
2015. okt. 1. 10:41
 13/20 anonim ***** válasza:
83%
Minden kapcsolatban megeshet, akkor is, ha naponta találkoznak. Szóval a kérdés eleve hülyeség.
2015. okt. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Persze ez igaz. De nem mindennapi a helyzet azért azt lássd be!
2015. okt. 1. 10:54
 15/20 anonim ***** válasza:
76%

Azért ami hülyeséget is összehordotok róluk!

Van félre dugás mindenhol.

Te pedig tanul meg fogalmazni, irj 2 mindattal többet, hogy érthető legyen mit akarsz kérdezni!

Ezek fiuk, lányok sokszor erejüket megfeszitve dolgoznak hogy a beigért váltás nem jön, kaját, vizet civil összefogásból kapnak. Fáradtak. Jópáran adták be a felmondást mert lelkileg nem birták.

Aki meg ezen humorizálni tud annak javaslom probalja ki! Van felvétel!

2015. okt. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%
Hát posztoló, te jó hülye vagy... Szoliban? Nekem vannak ott embereim és a seggüket szétdolgozzák. Nincs idejük meghalni sem, teljes kimerülésben vannak... úgyhogy még a gyanúsítás is aljas.
2015. okt. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az a kapcsolat semmit nem ér, amihez így állsz hozzá.
2015. okt. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
93%

Ismerhetnéd annyira a párodat, hogy tudd, hogy megbízhatsz-e benne ilyen tekintetben vagy sem. Ha meg nincs meg a bizalom, annak a kapcsolatnak semmi értelme.

Nekem öcsém katona és ha kapcsolatban él, hűséges, szóval ha megtehetné sem csalná meg az aktuális párját, ismerem annyira, hogy ilyeneket tudjak róla.

2015. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Csaba7908 válasza:
51%
Állítólag ez szakmai ártalom. Katonák, rendőrök, orvosok, nővérek... persze akinek nem inge, az nem veszi magára. Ha a szemébe nézel, tudni fogod...
2015. okt. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
50%
Aki bennfentes rendőr az pontosan tudja mi megy nálunk :) nem mondom,hogy mindenki dug mindenkivel,de 20 kollégára 1 olyan jut akiről nem tudom/tudjuk,hogy összefeküdt volna ezzel vagy azzal.Családos emberekről beszélek.
2015. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!