Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lenne az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne az első reakciótok hogyha egy randin kiderül egy egyébként számotokra szimpatikus srácról, hogy rendőr nyomozó?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Átláttam rajta:DD
2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Én imádnám. Izgalmas lenne, hogy megfigyelő típus, és végre nem csak egy unintelligens fazon.
2015. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jó véleménnyel a rendőrökről (bizonyos tapasztalatok miatt), a sztereotípiák nem érdekelnek, sem a rendőr viccek. Ha nyomozó, akkor azt gondolnám, hogy tanultabb, intelligensebb. Ha szimpatikus, akkor megpróbálnék nem általánosítani, és adni egy esélyt, hogy kiderüljön, milyen ember.
2015. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszene. Számomra ez egy érdekes munka, ami felkeltené az érdeklődésemet. Persze nyilván csak az hogy ezt úgy mondja nem elég hozzá, azért örülnék neki ha sztorikat is mesélne a munkájával kapcsolatban.


22/L

2015. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy biztos érdekes, esetleg megkérdezném, hogy mióta, miért pont ez. De mondjuk ugyanígy reagálnék, ha kiderülne, hogy buszsofőr :D

De nem menne el tőle a kedvem, már ha a sztereotípiáktól tartasz.

2015. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem tartok a sztereotípiáktól. Tény hogy létezik, de szerintem aki ez alapján ítélkezik az felszínes ember. Egyszerűen csak nem tudom elképzelni hogy milyen fejet vágnak majd esetleg :D
2015. aug. 21. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező:


A nőknek mindig is imponált a katona, nyomozó,kommandós, pilóta stb. erős, férfias foglalkozást űző értük érdeklődő hímnemű egyed:D Szóval ne félj:DD

2015. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem biztos tetszene
2015. aug. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%
szóval én az olajmérnök titulusommal és külföldi munkámmal menjek a fenébe köszi gyik!:D
2015. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne ha nem jönnék rá. Annyit dolgozom rendőrökkel, bv-sekkel meg egyebekkel. Nincs túl jó véleményem róluk, de nem ez alapján fogok megítélni vakalit. Sanszosabb, hogy ő fog ítélkezni az én munkám alapján...
2015. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!