Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok mi lenne az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi lenne az első reakciótok hogyha egy randin kiderül egy egyébként számotokra szimpatikus srácról, hogy rendőr nyomozó?

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 20:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nemértem mik ezek a lepontozások...

Utolsó, esetleg elárulod mi a foglalkozásod? Netán ügyész?:)

2015. aug. 22. 07:19
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Jaaaajj, drága Lányok ! :D

1.: A nyomozó is elviekben ugyan olyan tiszthelyettesi beosztás, mint az utcai járőr (hacsak nem főnyomozó,stb...)


2.: A nyomozók is rendőrök.


3.: A legtöbb nyomozó utcai járőrként kezdte.


Én is utálom, ha általánosítanak, viszont azt is utálom, ha egy ember csak a foglalkozása miatt kell egy nőnek, vagy csak amiatt érdekes.


23/F

2015. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a bizonyos foglalkozás engem is érdekelne :)
2015. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én voltam ebben a helyzetben. Eleinte jópofának tűnt a dolog, aztán amikor rendszeresen behívták mellőlem, akkor már nem volt annyira jó kaland...:)

Amúgy nagyon jó fej srác volt. OKos, jó humorú, kiváló emberismerő..

2015. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Uhh..én nagyon rég szeretnék rendőrökkel vagy nyomozókkal ismerkedni.Biztos örülnék neki.

L/22

2015. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!