Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem, de félek kiderül? Lent

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk a férjemmel ,1-2 hónapja megismerkedtem egy sráccal ,magas ,izmos ,jóképü, és szeret bókolni.azon az estén mikor megismerkedtünk nem történt semmi ,aztán elkeztünk irogatni ,és a srác elhivott magához ,megtörtént aminek nem tudom meg e kellett volna történni...

a férjemmel jól megvagyunk ,van 2 gyerekünk ,de nagyon sokat dolgozik...haza jön ,kb minden este az van ,hogy fáradt,szóval szex elvétve van 2 hetente ,talán ,az sem olyan mint régen...megértem hogy fáradt meg minden de nem érzem magam nönek mellette,csak egy cselédnek ,akinek nap mint nap az a dolga ,hogy minden csilli villi legyen ,fözek ,dolgozok,gyereket nevelek ...

törödök magammal ,mégsem kapok a férjemtöl egy árva bókot sem ...

lelkiismeret fuldalásom van ,mert azt érzem ,hogy amig a férjem értünk dolgozott ,én nem becsültem .

viszont más felöl ,igen is szükségem van szexre ,bókokra ,és hogy valaki úgy nézzen rám....

srác nem akarja ezzel az egy alkalommal lezárni ,szivem szerint én sem ,de az eszem mást mond .

félek attól is hogy kiderülhet ,allitólag nem tud róla rajtunk kivül senki ,de sosem lehet tudni...

elmondani nem szeretném ,mert vége lenne a házasságomnak .

elválni nem tudok ,hova menjek 2 gyerekkel ,egyedül....ugyh...

de most mit csináljak ?

férjemmel 100x mondtam már ,h nekem több szex kell ,de a válasza rá,hogy ö fáradt .ok

azt is mondtam neki ,hogy nehezére esik bókolni...erre a válasz nem vagyok romantikus tipus...de a kapcsolatunk elején igen is tudott bókolni ,udvarolni ,hozzám bújni alvás elött is ,most már az sem ,mert ö ugy nem tud aludni...


2015. aug. 28. 17:17
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
93%
Tuti ki fog derülni és utána ott fogsz maradni két gyerekkel, a mostani pasid meg dobni fog, mert neki a szórakozás és nem egy másik pasi két kölykének a gondozgatása kell. Jobb, ha tisztázod mind az új pasiddal, mind magaddal, hogy pontosan mit is akartok egymástól, ha a pasi nem akar téged a gyerekekkel, akkor dobd ki és térj vissza az "unalmas" életedhez és zárd örökre titokként magadba. Becsüld meg, hogy értetek dolgozik, ha fáradt, lehet okkal az, lehet, hogy csak abból ered, hogy más a vérmérsékletetek. Szerezz be egy kényeztető eszközt magadnak és amikor senki nem látja, akkor elégítsd ki magad annyiszor, amennyiszer jól esik. És keress valami jobb hobbit. Akkor fogsz lebukni, amikor belezúgsz teljesen az új pasidba és elutasítod majd a férjed akkor, amikor ő közeledne. A gyerekek szintén meg fognak sejteni valamit, hogy már nem olyan a kapcsolat és előbb-utóbb vagy ők veszik észre és elszólják magukat apuci előtt, vagy apuci egyik haverja fogja felvilágosítani apucit... Lehet, ha apucinak állása és pénze van, még a gyerekeket is viszi tőled és az nagyobb büntetés lesz neked, mint megenni azt amit "magadnak főztél".
2015. szept. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 TatyóKirály ***** válasza:
87%

Tehát akkor foglaljuk össze.

Választottál egy férfit, aki dolgozik, és 10 év alatt megváltoztak az alvási szokásai, és ezért te most feljogosítva érzed magadnak arra, hogy mással dugjál (aki nem is férfi hanem csak egy srác, és aki szintén MOST MÉG ahogy a férjed RÉGEN AZ ELEJÉN szépeket mond).

És ezek után az a bajod, hogy kiderül, és hova mész a két gyerekkel?


Szerintem baromi mélyen gondolkozzál el magadon inkább, mint hogy a netre írod ki az egészet, hátha valaki felmenti a lelkiismeretedet.

2015. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim válasza:
90%
Ha rossz a házasságod válj el békésen és ne járj félre. Az meg már szánalmas kategória,hogy a családért dolgozó férjedre próbálod kenni a hűtlenséged.Nem mindig a férfi a hibás.
2015. szept. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

Megint a baromság van felmagasztalva pedig nem volt arról szó hogy a kérdező lószzart sem csinál.

nálunk ugyanez van....Én is dolgozom, igaz kevesebbet, de szépen bele tudok szállni a kasszába, viszem a háztartást, mindig talpon vagyok. Szex kb nincs. Mindig az én hibámból. Vagyis szerinte :D Először azért mert terhes lettem. Ott már megilyedtem :D pedig azzóta ez van, pedig lassan 3 éves a lányunk. miután eltűnt a pocakom, ugyanúgy leterelt, az volt a kifogása, hogy zavarja hogy közeledek, de még az is, ha érzi hogy kívánós vagyok :,D Már az taszítja :,D Kb frigid lettem, már gondolni se mertem a szexre!!! Végül 1 hétre jobb lett, 1 hét alatt 3x is dugtunk (nem nevezem szexnek...), aztán mehgint elmaradt, mert bántotta, hogy NEM TUDTAM FELOLDÓDNI A CSALÁDJA TÁRSASÁGÁBAN, mert nem hagytak bekapcsolódni a beszélgetésbe :,D Ez volt a kifogása!! Hozzáteszem 173 cm-hez vagyok 60 kiló, tiszta vagyok, nem rinyálok...

aztán ennek vége lett, most az a baja hogy állítólag büdös a szám (rendszeresen járok fogorvoshoz kontrollra és tisztíttatni, lupusom van és gyógyszereket szedek, azt mondja lehet azmiatt). szóval én abszolúte megértem a kérdezőt!!!! Nekem is lett volna mondjuk lehetőségem, de nem éltem vele, én még tisztelem a párom és szeretem, volt hogy álmomban megcsaltam, rosszulléttel ébredtem fel....Szal nehéz helyzet...Én tudnék lépni mert van B-tervem, de én még szeretem (igaz már nem kívánom csak magát az orgazmust).

2016. okt. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Utolsó!

En családpárti vagyok,hasonlókat végigéltem, volt lehetőségem,de én a házasságom akartam,a férjem.Erre ő megcsalt,le is lépett a nővel,közölte,teher volt neki a gyerekünk.

Szóval hajrá,csald meg!

2016. okt. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!