Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem, de félek kiderül? Lent

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk a férjemmel ,1-2 hónapja megismerkedtem egy sráccal ,magas ,izmos ,jóképü, és szeret bókolni.azon az estén mikor megismerkedtünk nem történt semmi ,aztán elkeztünk irogatni ,és a srác elhivott magához ,megtörtént aminek nem tudom meg e kellett volna történni...

a férjemmel jól megvagyunk ,van 2 gyerekünk ,de nagyon sokat dolgozik...haza jön ,kb minden este az van ,hogy fáradt,szóval szex elvétve van 2 hetente ,talán ,az sem olyan mint régen...megértem hogy fáradt meg minden de nem érzem magam nönek mellette,csak egy cselédnek ,akinek nap mint nap az a dolga ,hogy minden csilli villi legyen ,fözek ,dolgozok,gyereket nevelek ...

törödök magammal ,mégsem kapok a férjemtöl egy árva bókot sem ...

lelkiismeret fuldalásom van ,mert azt érzem ,hogy amig a férjem értünk dolgozott ,én nem becsültem .

viszont más felöl ,igen is szükségem van szexre ,bókokra ,és hogy valaki úgy nézzen rám....

srác nem akarja ezzel az egy alkalommal lezárni ,szivem szerint én sem ,de az eszem mást mond .

félek attól is hogy kiderülhet ,allitólag nem tud róla rajtunk kivül senki ,de sosem lehet tudni...

elmondani nem szeretném ,mert vége lenne a házasságomnak .

elválni nem tudok ,hova menjek 2 gyerekkel ,egyedül....ugyh...

de most mit csináljak ?

férjemmel 100x mondtam már ,h nekem több szex kell ,de a válasza rá,hogy ö fáradt .ok

azt is mondtam neki ,hogy nehezére esik bókolni...erre a válasz nem vagyok romantikus tipus...de a kapcsolatunk elején igen is tudott bókolni ,udvarolni ,hozzám bújni alvás elött is ,most már az sem ,mert ö ugy nem tud aludni...


2015. aug. 28. 17:17
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
32%

#28 lefogadom, hogy te is csalod a párod. :D

Mindegy, a gyerekeid is ezt teszik majd a párjaikkal. :D

2015. aug. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltatok, hogy esetleg a férjének van szeretője? És azért hanyagolja a nőt el?! Nehogy a fagyi visszanyaljon...
2015. aug. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 A kérdező kommentje:

gondoltam persze ,hogy van szeretője, de nem hiszem...

nagyon megváltozott egy 2-3 éve ,nemtudom mire vélni, DE ha van neki nagyon ügyesen csinálja ,mert nem titkolózik ,és öszintén megmondtva nem is lenne ideje .

Irta valaki ,hogy nem lehetek olyan elfoglalt ,ha van idöm ismerkedni ,hát pl a munkába is tudok ismerkedni ,söt egyik hónapba az egyik barátnömmel megyek 2 órácskéra kávézni ,másik hónapba a másik barátnömmel ,nem hiszem ,hogy ez nagy csavargásnak minösülne...

ez a megcsalás dolog is úgy történt ,hogy a nagyinál voltak a gyerekek ,még én elmentem ,,dokihoz,,

2015. aug. 29. 09:25
 34/55 anonim ***** válasza:
68%
Nem értem, :D Nem hiszem, hogy itt minden válaszoló szentéletű lenne. Ne legyetek már ilyenek, a hűség persze fontos, de a férfiaknak és -ezt nem fogjátok elhinni- a nőknek is vannak igényeik. Jött ez a srác, kedves volt, sokat bókolt, képes volt felállítani a farkát (nem mint a kérdező férje) így megtörtént a dolog, persze nem volt helyes, de legalább élvezték. :D Szerintem ne mond el, ha meg van rá lehetőség akkor járj össze többet ezzel a fiúval, persze már az elején szögezd le, hogy ebből nem lesz semmi komolyabb, mert fontosak a gyerekeid, meg a férjed pénze. A kölköket meg ne hanyagold! :D
2015. aug. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
42%
34# *ndorító egy ember vagy :))))))
2015. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Elég sutyerák duma volt *taps*.
2015. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

Ha kiderul es elotte gyNakodni kezd akkor jol megver vagy otthagy vagy semmit nem csinal. Ha elotte feltunik neki akkor lehet o is megkivan..kerdes a te gyomrod hogy birna ha rendszeresen ket ferfival szexelnel. Mi lesz ha beleszeretsz az izmos sracba? Kellenel neki ket gyerekkel? A ferjednek kellenenek a gyerekei?

Most probald leallitani magad. Es elmenni parterapiara. Ha nem sikerul akkor csak csuf vege lehet sok serulessel. :-(

2015. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
64%
Hát ez van. Te egy ilyen ember vagy. Ha 10 év után megtetted mi less ha már 20-30 év lesz mögöttetek?? Annyi,hogy most van egy kis lelkiismeretfurdalásod majd s következő félrelépésednél már nem lesz. Mondván hogy neked erre szükséged van és kész. ...... Bár arra kiváncsi lennék,hogy ha nem járna el dolgozni és csak a segélyekből élnétek vajon mennyire lennél kiakadva rá??? Hogy te semmirevaló még a családodat sem tartod el. Csak itthon ülsz és eljársz a haverokkal (meet nyilván nem otthon ülne reggeltől estig) akkor már az is baj lenne ugy hogy nincs pénz. Sajnos ilyen homokos világban élünk hogy reggel este 1-1 óra a bejárás ott 10-11 óra meló. De otthon még legyen fitt és petsegjen a férjed az energiátol.... Szerintem kőpjél fel aztán állj alá. Kb Ennyit tudok erre mondani
2015. aug. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
67%
#34 - Bráfo. Tapzs. Te biztos egy szerető vagy akivel éppen csalnak valami szerencsétlent, és te ennek örülsz, mondhatni büszke vagy magadra. Hogy micsoda f*reg emberek vannak hihetetlen :D
2015. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
57%

34-es vagyok. Nem, nem csalnak velem semmilyen szerencsétlent. :D És én sem szoktam megcsalni (hát írtam én ilyet?) azt akit szeretek. Mondtam, hogy nem helyes dolog, de én pl. nem bírnám ki ha az akivel napi szinten együtt vagyok rám se nézne, úgy érezném bennem van a hiba, mert nem vagyok másra jó mint, hogy a cselédje legyek. Nálam egy ilyen férfi úgy repülne ki mint cica egészségügyi sétára. A kérdezőnek van két gyereke, szereti őket, de boldog is szeretne lenni. A gyermekei apja viszont nem teszi boldoggá, de nélküle nem tudná gondozni a gyerekeket. Komolyan sanyargassa magát és nyomja el a szexuális vágyait egy ilyen férfi mellett? Mindenki a boldogságra törekszik, neki nem szabad? Szerintem nem bűnözött akkorát, hogy akasztani kelljen, max az olyan férfiak szerint akiket szintén elhagytak mert nem tudták használni a Jancsit.

Mivel lepontoztatok írok jobbat: Kérdező, beszélj vele a nyitott házasságról. Több ilyen párt is ismerek, vannak akik 50 fölöttiek, nagyon jól megvannak. Sok szerencsét.

2015. aug. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!