Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem, de félek kiderül? Lent

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk a férjemmel ,1-2 hónapja megismerkedtem egy sráccal ,magas ,izmos ,jóképü, és szeret bókolni.azon az estén mikor megismerkedtünk nem történt semmi ,aztán elkeztünk irogatni ,és a srác elhivott magához ,megtörtént aminek nem tudom meg e kellett volna történni...

a férjemmel jól megvagyunk ,van 2 gyerekünk ,de nagyon sokat dolgozik...haza jön ,kb minden este az van ,hogy fáradt,szóval szex elvétve van 2 hetente ,talán ,az sem olyan mint régen...megértem hogy fáradt meg minden de nem érzem magam nönek mellette,csak egy cselédnek ,akinek nap mint nap az a dolga ,hogy minden csilli villi legyen ,fözek ,dolgozok,gyereket nevelek ...

törödök magammal ,mégsem kapok a férjemtöl egy árva bókot sem ...

lelkiismeret fuldalásom van ,mert azt érzem ,hogy amig a férjem értünk dolgozott ,én nem becsültem .

viszont más felöl ,igen is szükségem van szexre ,bókokra ,és hogy valaki úgy nézzen rám....

srác nem akarja ezzel az egy alkalommal lezárni ,szivem szerint én sem ,de az eszem mást mond .

félek attól is hogy kiderülhet ,allitólag nem tud róla rajtunk kivül senki ,de sosem lehet tudni...

elmondani nem szeretném ,mert vége lenne a házasságomnak .

elválni nem tudok ,hova menjek 2 gyerekkel ,egyedül....ugyh...

de most mit csináljak ?

férjemmel 100x mondtam már ,h nekem több szex kell ,de a válasza rá,hogy ö fáradt .ok

azt is mondtam neki ,hogy nehezére esik bókolni...erre a válasz nem vagyok romantikus tipus...de a kapcsolatunk elején igen is tudott bókolni ,udvarolni ,hozzám bújni alvás elött is ,most már az sem ,mert ö ugy nem tud aludni...


2015. aug. 28. 17:17
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
95%

Kérdezd meg tőle, hogy mit szólna hozzá, hogyha lefeküdnél mással?

Nagyot nézne, és te mondanád, hogy ha vele nem tudsz szeretkezni, akkor elmész máshoz.

Ha őt nem érdekli, akkor egészségetekre. Inkább megkérdezhetted volna, mielőtt mocskosul hátba támadod azt az embert aki értetek dolgozik.

Csak azért mondtam, mert van olyan ismerősöm aki házas és a férje megengedte, hogy mással lefeküdjön, mert ő nem kívánta a szexet olyan sokszor. Vannak ilyen emberek is.


Mond el neki, de arra figyelj, hogy a gyerekek ebből ne jöjjenek ki rosszul, mert akkor te nem vagy igazi anya.

2015. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

nem sok esélyt látok rá ,hogy kiderüljön,egyébként....tudom ,hogy nem szép dolog ,de nem hiszem ,hogy én vagyok az egyetlen ember aki megcsalta a férjét,környezetembe is vannak páran ,gyerekeim osztály társainak anyukái ,és még ki is fecsegik a többi anyukának ,na én ilyet nem csinálnák...

megpróbáltam már mindennel felkelteni egyébként a férjem érdeklödését ,mint mondtam igényes vagyok és törödök magammal.lett volna sok lehetöségem már,akar munkahelyen ,vagy bárhol .alapból hüséges tipus vagyok ,ezt el sem tudtam képzelni magamról amig meg nem történt ,és igen én is elitéltem azokat az embereket akik megcsalják a párjukat...ugyhogy nem kell itélkezni ,veletek is megeshet...:(((

énis dolgozom ,söt yereket nevelek ,háztartést vezetek ,én nem vagyok fáradt ugye ???? de nem tudok,és nem akarok ugy élni ennyi idösen mint egy 80 éves házaspár....

2015. aug. 28. 18:56
 23/55 A kérdező kommentje:
utolsó ,kérdeztem töle, mondtam neki ,számláltam neki elötte ,mielött ez a dolog megtörtént. azt mondta vissza csalna ,és lehet még ott is hagyna ,de a saját viselkedésén nem vátoztatott...én mondtam neki ,h igen vissza csalnál ? de hozzám nincs kedved....
2015. aug. 28. 18:58
 24/55 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
53%

Velünk is megeshet ezen jót nevettem. xD Az elveim többet érnek a kósza szállingózó pinaszagtól. Nem tudnék tükörbe nézni, ha ilyet csinálnék. Hiába táncolna előttem az összes luvnya meztelenül.


Most biztos nagyon nőnek érzed magad ezek után.

2015. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
28%
Én is ilyet csinálNÁK, ha ezt megtehetNÁK, mert engem senki sem érdekelNÁK, hogy egy rezidens ribi volNÁK. NÁKupní zóna.
2015. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem már nem érdekled a férjed. Tényleg nem abból áll egy kapcsolat, hogy a férj pénzt keres és semmi több. Persze van aki még ezt sem teszi, de ez akkor is kevés.


Ha vele akarsz maradni, tényleg beszélj vele, de ne úgy, hogy már megcsaltad, hanem úgy, hogy vagy változtat, vagy te szeretőt tarthatsz, de marad a család, vagy váltok.


24: 75 év felett, 50 év házassággal a hátad mögött nevethetnél, de huszonévesen nevetséges magyarázni, hogy te mit fogsz csinálni majd 40 év múlva. 40 év múlva teljesen máshogy fogsz gondolkodni. Az ember fejlődése nem áll le a kamaszkor után. Persze lehet, hogy hűséges leszel, elvégre az emberek több mint fele az. De csak kicsivel több mint fele.

2015. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
25%
Ne haragudj kedves kérdező, de nekem ha lennének gyerekeim, azok többet érnek ha rájuk nézek, mint az h én most nőnek érzem-e magamat vagy sem olyan férj mellett aki a szívet-lelkét kiteszi azért mert h legyen kaja, pia, ruha a családnak... Önző vagy! Csak magadat nézed, h TE jól érezd magad, minthogy a CSALÁDRA koncentrálj! Gyönyörű... Amúgy nem hiszem, h nagyon elfoglalt anyuka vagy ha 2 gyerek mellett volt időd ismerkedni... Gratulálni tudok! És tudod mit, én igenis kimerem jelenteni, h SOHA nem lépnék félre házasságban, mert mikor kimondom azt az IGENT, h JÓBAN-ROSSZBAN, EGÉSZSGÉGBEN-BETEGSÉGBEN (...), ezt nem csak a páromnak, hanem a Jó Istennek is fogadalmat, ígéretet teszek. Csak sajnos manapság (meg ezek szerint 10 évvel ezelőtt is) mindenki a habos-babos fehér ruhát látja, meg a 160-200 személyes násznépet és h neki legyen a legeslegszebb esküvője... De h az igazi fontosság ebben a nappan mi is, sajnos ez szorul a háttérbe!!! Most vajon jobb??? Jobb h a gyerekeid akár mikor megszívhatják és csonka családban nőnek majd fel? Megérte neked az a fél- (esetleg...) 1 óra??? Nem hiszem...
2015. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 27!

Hidd el a gyerekekre is kihat ha az anyuka jobban érzi magát, ha boldog és nőnek érezheti magát, persze lehet ezt önzőségnek is felfogni, de a gyerekeknek nem csak úgy van szükségük az anyjukra és az apjukra, hogy fizikailag jelen vannak és ételt meg ruhát adnak nekik aztán kész. A gyereknek mindkét szülőt látnia kell őszintének és boldognak és van úgy, hogy ezt nem feltétlenül egymástól kapják meg a felek.

2015. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
65%
28: De ha esetleg lebukik, mennyire lesz majd boldog az apa? És milyen példát mutat a gyereknek, aki csalja a párját?
2015. aug. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
59%
29: milyen példát mutat a gyereknek az a szülő aki 15 éven keresztül boldogtalan?
2015. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!