Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem, de félek kiderül? Lent

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk a férjemmel ,1-2 hónapja megismerkedtem egy sráccal ,magas ,izmos ,jóképü, és szeret bókolni.azon az estén mikor megismerkedtünk nem történt semmi ,aztán elkeztünk irogatni ,és a srác elhivott magához ,megtörtént aminek nem tudom meg e kellett volna történni...

a férjemmel jól megvagyunk ,van 2 gyerekünk ,de nagyon sokat dolgozik...haza jön ,kb minden este az van ,hogy fáradt,szóval szex elvétve van 2 hetente ,talán ,az sem olyan mint régen...megértem hogy fáradt meg minden de nem érzem magam nönek mellette,csak egy cselédnek ,akinek nap mint nap az a dolga ,hogy minden csilli villi legyen ,fözek ,dolgozok,gyereket nevelek ...

törödök magammal ,mégsem kapok a férjemtöl egy árva bókot sem ...

lelkiismeret fuldalásom van ,mert azt érzem ,hogy amig a férjem értünk dolgozott ,én nem becsültem .

viszont más felöl ,igen is szükségem van szexre ,bókokra ,és hogy valaki úgy nézzen rám....

srác nem akarja ezzel az egy alkalommal lezárni ,szivem szerint én sem ,de az eszem mást mond .

félek attól is hogy kiderülhet ,allitólag nem tud róla rajtunk kivül senki ,de sosem lehet tudni...

elmondani nem szeretném ,mert vége lenne a házasságomnak .

elválni nem tudok ,hova menjek 2 gyerekkel ,egyedül....ugyh...

de most mit csináljak ?

férjemmel 100x mondtam már ,h nekem több szex kell ,de a válasza rá,hogy ö fáradt .ok

azt is mondtam neki ,hogy nehezére esik bókolni...erre a válasz nem vagyok romantikus tipus...de a kapcsolatunk elején igen is tudott bókolni ,udvarolni ,hozzám bújni alvás elött is ,most már az sem ,mert ö ugy nem tud aludni...


2015. aug. 28. 17:17
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
.....ugy látszik,te sem dolgozod ki magad rendesen:)
2015. aug. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
43%

Csak akkor nem fog kiderülni, ha azonnal abbahagyod. Ha folytatod, akkor biztos, hogy rájön, kivéve, ha valóban nem foglalkozik veled.


A férfiatlanságát hozod fel oknak, de nem lehet, hogy te okoztad neki a bajt? Nem most, akár 5 évvel ezelőtt. Eső után már nem segít a köpönyeg. Lehet, hogy azért dolgozik sokat, hogy ne kelljen otthon lennie, de hogy értetek teszi az biztos.

Szerintem csak az a bajod, hogy túl jó dolgod van, és van időd azon gondolkodni, hogy miért is rossz neked.


Alapvetően egyet értek szinte mindenkivel, aki letámadott, ezért nem ismétlek. Csak annyit fűznék hozzá, hogy kétszeresen vagy Q, egyszer mert megcsaltad, elárultad, méltányolható ok nélkül, és azért is, mert csak a pénzéért vagy vele.

37F


[link]

2015. aug. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

42#


Ez a cikk leírja amiket a TV-ben is mutogatnak, ahol a férfi hülyére van véve, mert a boltba nem tud lemenni anélkül, hogy ne rontana el valamit.

Kicsit el van túlozva, de vannak ilyen nők.


Nem tudom miért, de nekem különösebb problémám nincsen magammal. Tavaly volt, hogy 65 kilóra felhíztam, az zavart, de 1 hónapon belül visszamentem 60-ra, de ebben sz időszakban sem keseredtem el, nem volt fontosabb ez a probléma a barátom egyetlen bajánál sem.


Amúgy ezt fordítva is nézhetnénk, hogy a férfi az úr, ő tartja kordában a családját, eljár inni rendszeresen, a nőnek pedig kuss a neve. Van ilyen típus férfiban is.


A férfi nem egy hús, nem pénz nem játékszer mint ahogy a cikk eltúlozza. Tudom milyenek a mai nők. Nem szóltam le még soha a férfiakat, hogy az össze egy köcsög lenne, mert nem mindenki az. nem is nagyon találkoztam még eddig ilyen férfival.


A cikk írójától egyet hiányolok. Vannak kivételek és ezt nem említi. Soha nem voltam ilyen nő és a büdös életbe nem is leszek ilyen, aki elkorcsosult világszemléletben él egy szürke hétköznapi élettel.

2015. aug. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
47%

Amúgy te mennyit dolgozol?


Mi lenne, ha te többet dolgoznál, mint amennyit most, hogy neki kevesebbet kelljen, és ne legyen állandóan fáradt?

2015. aug. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

Míg nem voltam férjnél,mélységesen elítéltem azokat,akik megcsalják a párjukat.Aztán férjhez mentem,teltek az évek,és nem ítélek el senkit,attól függetlenül,hogy én nem tettem meg,mert így tiszta lelkiismerettel tudok tükörbe nézni.Magamért nem tettem meg,pedig a férjem megérdemelte volna.

A Kérdező minden megpróbált,próbálta megbeszélni,kérte a férjét,elmondta,mi hiányzik neki.Nem történt semmilyen változás.Sőt a férje még megbeszélni sem volt hajlandó,lerázta a Kérdezőt.Egy boldogtalan anya érzései előbb-utóbb kihatnak a gyerekekre is.

Én is dolgozom,nevelem a gyerekünk,ellátom a háztartást.A férjem dolgozik,este pedig fetreng a tévé előtt vagy a gép előtt, mert mindig fáradt volt.Próbáltam bújni, a kedvenceit főzni,bevittem tálcán,próbáltam megbeszélni.Aztán próbáltam sírva kérni,majd 3 év múlva kiborultam,és ordítva kérni.Majd feladtam,éltünk.élünk egymás mellett.Közben furcsa lett,hogy egyre több mindent kellett nekem anyagilag megoldani (külön kasszán vagyunk kezdetektől, ő kérte).Aztán a facebookon, egy 20 éves lány kiírta a férjem idővonalára,hogy kösz a fuvart,jó volt veled.Nemsokára meg tudtam nézni a a férjem levelezését.Összeomlott bennem a világ.

Szóval vannak ilyen halálra dolgozom magam férfiak is.A Kérdező helyében én nem lennék nyugodt, hogy valóban állandóan dolgozik-e a férje,ha a felesége nem túl nagy kérését semmibe veszi.

2015. aug. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
45: A te esetedben a férfi volt a hibás, a rossz ember, ez kétségtelen, hiszen ő csalt meg. Viszont simán lehet, hogy a kérdező esetében nem így van, és nem csalja a párját, hanem tényleg fáradt, a kérdező viszont csalja őt.
2015. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
Ok,értelek,a fájdalom beszél belőlem.Persze,hogy vannak tisztességes férfiak,akik a családjukért mindent megtesznek,nekem nem ilyen jutott :(((
2015. aug. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
43%
Azért fáradt ,mert dolgozik,hogy nektek meglegyen mindenetek és hogy neked ne kelljen dolgoznod te hülye phicsa...
2015. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

47: Sajnálom.

Viszont attól még, hogy a te esetedben a férfi undorítóan viselkedett, nem mindig ő a "rossz".

2015. aug. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
Ha azért csaltad meg hogy nőnek érezhesd magad akkor most miért nem érzed azt? Azért mert tudod hogy rosszul cselekedtél, ez nem indok! Így döntötték és viseled a következményét! Tapasztalatból beszélek!
2015. aug. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!