Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen esetben csalnátok meg a barátnőtöket, első ízben, felvállalva azt is, hogy kiderül és emiatt vége lehet a pár éves kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok tapasztalatai érdekelnek,akik ugyan párkapcsolatban vannak( de mondjuk,nem házasok, nincs gyerek), azelőtt sosem léptek félre,de egyszercsak megtört a jég, megcsalták a párjukat, felvállalva azt is,hogy kiderül és kirakják őket,stb...?

2015. júl. 5. 22:12
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
kort is írjatok,kérlek.Leginkább a 40-es korosztály válasza érdekelne.
2015. júl. 5. 22:14
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudok hozzá szolni. Én még nem tettem meg senkivel. pedig 2 ex feleségem is félre lépett. De akkor sem. 46 / F
2015. júl. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pl ha már nem szeretem.
2015. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%

ha elég jó csaj a másik vagy valami megfog felizgat benne.

ennyi ok bőven elég.

felvállalva viszont nem.

minden oldalról be szoktam biztosítani magam.

amit te írsz az ostobaság és értelmetlen,önpusztító valami.

esetleg akkor sza-rja el egyik a másikat ilyen szinten ha már totálisan annyira nem érdekli hogy még arra is tojik ha kiderül.

a másik ok ami lehetséges,hogy az alap barátnő mondjuk egy tehén lett és az új gyakorlatilag minden szempontból felülírja.

szebb,sportosabb,okosabb,kevésbé veszekedős,jobb családból származik.

2015. júl. 6. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
tegnap 22:26 te valószinülég gerinccel születtél, nem úgy mint a férfiak többsége.
2015. júl. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy van akkora kísértés hogy megtegyem. Kivéve ha engem megcsalnak akkor nem vagyok biztos benne de esélyes hogy vissza adnám, mert annyira haragudnék.

Szingli vagyok, elítélem a megcsalást, mert egy rossz indulatú dolog, az egyik legnagyobb szemétség amit ember feltalált, szerintem a jó emberek sose tennék meg (esetleg ha velem megteszik esélyes hogy vissza adnám, mert így könnyebben tudnám feldolgozni a megalázást, de lehet hogy nem adnám vissza, sose voltam ilyen helyzetbe hogy megcsaltak volna, nem tudom).

Ahány nő eddig tetszett nekem néha nagyon is, de tudtam hogy van pasijuk ezért bulin részegen se próbálkoztam náluk, sőt utálom ha flörtölni próbálnak velem, nekem nagyon ellenszenves ha egy foglalt ember ilyesmiket csinál, nekem fájna a pasija helyében ezért kerülöm hogy belebonyolódjak ilyesmibe, akárhány évig elvagyok szex nélkül addig míg szinglit nem találnék.

2015. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
5 igen, szerintem is becsülendő, de mit ért el vele? 2 tönkrement házasságot. Szerintem ez megérne egy vitát.
2015. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
Én akkor csaltam meg a párom amikor terhes volt. És nem terveztem de egy olyan gyönyörű sportos nő volt, hogy nem tudtam ellenállni neki. 38/F Amíg kettesben éltünk sosem tettem volna meg a gyerek óta meg újra szívesen lennék egy titkos szeretővel de sajna nehéz találni... 38/f Nem vagyunk házasok... De nekem az is elég lenne ha úgy élnénk mint gyermek előtt és akkor nem kellene más, de olyan már úgysem lesz...
2015. júl. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Gyávaságból csal meg egy férfi így nőt.

Családban van ilyen patkány, az is negyvenes. A felesége szép, ápolt és iszonyatosan kedves, és kamaszkoruk óta szerelmes is ebbe a férfiba. Két gyerekük van, a nő tökéletes háziasszony, szakács, és mindent intéz a gyerekeknek, a felvételit, a különórákat, ő hurcibálja őket, szóval gyakorlatilag egyedül foglalkozik a gyerekekkel, a férfi meg dolgozik, habár már azt se nagyon, becsődöltek. A minap együtt mentek egy összejövetelre, amiről a férfi lelépett két nővel órákra, és amikor visszajöttek, elég látványosan össze voltak tapadva. Ilyenkor mit tud tenni egy nő, aki a családra tette fel az egész életét, és a házasságuk ilyen téren konzervatív volt? (nő gyereket nevel, háztartást vezet, férfit kiszolgál, a férfi dolgozik). Valószínűleg a férfi nem akar majd válni, mert akkor többet veszítene. A nő sem akar válni, mert ő még mindig szerelmes, plusz hova menne, elvennék tőle a gyerekeket, stb...

Szóval a patkány férfi csalja meg úgy a nőjét, hogy nem is érdekli, hogy kiderül-e.

2015. júl. 7. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kifelejtettem, hogy valószínűleg a férfi azt akarja elérni, hogy a nő akarjon válni.
2015. júl. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!