Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, milyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, milyen esetben csalnátok meg a barátnőtöket, első ízben, felvállalva azt is, hogy kiderül és emiatt vége lehet a pár éves kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Leginkább olyanok tapasztalatai érdekelnek,akik ugyan párkapcsolatban vannak( de mondjuk,nem házasok, nincs gyerek), azelőtt sosem léptek félre,de egyszercsak megtört a jég, megcsalták a párjukat, felvállalva azt is,hogy kiderül és kirakják őket,stb...?

2015. júl. 5. 22:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem, közönye, és a minősíthetetlen hozzáállása a szexhez, és hozzám.

37F

2015. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van aki megérdemli hogy megcsalják. Persze ha van lehetőség akkor inkább ki kell lépni a kapcsolatból, de ha gyerek van és függetek egymástól akkor nem éri meg szakítani.
2015. júl. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

40 fölött könnyű okot találni; kikapott a Fradi, elmentek/megjöttek a fecskék, stb.

Ahogy Bernard Show mondta: Negyven fölött minden férfi gazfickó. :-))

2015. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott még valami, ez kegyetlennek fog hangzani. Ha velem köcsö. valaki akkor nekem vele szembe már nem kell hogy korrekt legyek, innentől fogva ha nem becsül meg engem egy nő meg szemét akkor máshol fogok talán (csak talán) örömet keresni, igaz korrekt lenne azonnal szakítani, de ismétlem, aki velem nem korrekt azzal én se akarok az lenni, ettől nem süllyedtem le a szintjére, mert hát ő kezdte, ez engem feljogosít és attól még jó ember maradtam, mert jogos a bosszúm, ráadásul ne szemétkedjen velem és én is rendes leszek vele azt ennyi.

Szóval igen is van amikor jogos a félrelépés, ha asszony egy barom állatként bánik velem akkor azt se érdemli hogy továbbra vele járjak nem hogy még hűséges is legyek, de ha valaki rendes velem azzal én is az vagyok, de csak addig, utána akár 100 szoros is lehet a viszont hozzá állásom.

2015. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Valamelyik ezelőtti szólásomban írtam hogy én sose kezdek foglalt nővel, ez máig igaz volt, de úgy döntöttem nem érdekel továbbá, mert úgy is megteszi mással ha nem velem.

Azért írtam ezt le hogy ne legyek álszent, eddig tényleg nem kezdtem ki ha tudtam róla hogy van kapcsolata.

2015. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!