Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalom a férjem, de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a férjem, de félek kiderül? Lent

Figyelt kérdés

10 éve vagyunk a férjemmel ,1-2 hónapja megismerkedtem egy sráccal ,magas ,izmos ,jóképü, és szeret bókolni.azon az estén mikor megismerkedtünk nem történt semmi ,aztán elkeztünk irogatni ,és a srác elhivott magához ,megtörtént aminek nem tudom meg e kellett volna történni...

a férjemmel jól megvagyunk ,van 2 gyerekünk ,de nagyon sokat dolgozik...haza jön ,kb minden este az van ,hogy fáradt,szóval szex elvétve van 2 hetente ,talán ,az sem olyan mint régen...megértem hogy fáradt meg minden de nem érzem magam nönek mellette,csak egy cselédnek ,akinek nap mint nap az a dolga ,hogy minden csilli villi legyen ,fözek ,dolgozok,gyereket nevelek ...

törödök magammal ,mégsem kapok a férjemtöl egy árva bókot sem ...

lelkiismeret fuldalásom van ,mert azt érzem ,hogy amig a férjem értünk dolgozott ,én nem becsültem .

viszont más felöl ,igen is szükségem van szexre ,bókokra ,és hogy valaki úgy nézzen rám....

srác nem akarja ezzel az egy alkalommal lezárni ,szivem szerint én sem ,de az eszem mást mond .

félek attól is hogy kiderülhet ,allitólag nem tud róla rajtunk kivül senki ,de sosem lehet tudni...

elmondani nem szeretném ,mert vége lenne a házasságomnak .

elválni nem tudok ,hova menjek 2 gyerekkel ,egyedül....ugyh...

de most mit csináljak ?

férjemmel 100x mondtam már ,h nekem több szex kell ,de a válasza rá,hogy ö fáradt .ok

azt is mondtam neki ,hogy nehezére esik bókolni...erre a válasz nem vagyok romantikus tipus...de a kapcsolatunk elején igen is tudott bókolni ,udvarolni ,hozzám bújni alvás elött is ,most már az sem ,mert ö ugy nem tud aludni...


2015. aug. 28. 17:17
1 2 3 4 5 6
 1/55 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
67%
Félsz, hogy kiderül.
2015. aug. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
hm ? :D
2015. aug. 28. 17:20
 3/55 anonim ***** válasza:
48%
Tessék szépen elmondani hogy hűtlen qrva voltál! Eddig is ott volt a választás hogy ha így folytatódik hogy nem növeli a férjed az egódat, meg hogy kéthetente van szex akkor elhagyod... Jaaa hogy az úgy már bizonytalan élet lenne számodra mert nem hozza haza senki a pénzt, így egyszerűbb volt megcsalni... Gratulálok
2015. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
53%
Az orok szerelmesek nem mennek ferjhez ...
2015. aug. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
az örök szerelmesek nem mennek férjhez ? ezt hogy érted ?
2015. aug. 28. 17:36
 6/55 anonim ***** válasza:
84%
Ha tudom, hogy nekem egesz eletemben mindig hianyozni fog AZ A BIZONYOS langolo erzes ... nem megyek ferjhez, mert utana kenytelen lennek lelepni ....
2015. aug. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
97%

Mi is a kérdés pontosan?

Amúgy szerintem ez a helyzet annak a megfelelője, mikor a nő főz, most takarít, ellátja a gyerekeket, a férj meg félrekefél, mert már nem látja a feleségben azt a vadmacskát, akit megszeretett és elvett.

2015. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell félned, ha kiderülne, lehet arra is valami olyasmit válaszolna, hogy jól van most fáradt és nem érdekli.
2015. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolsz arra, hogy azért fáradt, mert dolgozik, hogy legyen pénzetek ételre, ruhára, a gyerekekre stb.?
2015. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Hany evesen hazasodtal? 18?
2015. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!