Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 4éve vagyunk házasok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyunk házasok a feleségemmel van két közös kisgyermekünk. Megcsalt a hátam mögött de lebukott. Azt mondta újra ki szeretné élni magát, teljesen megváltozott. Szerintetek, hogy lehetne ebből a helyzetből kimászni? A lakás közös...

Figyelt kérdés
A történtek után elköltözött albérletbe, a gyerekek nálam maradtak. Folyamatosan monitoroz kivel mit csinálok. A gyerekek miatt folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Folyamatosan azzal jön, hogy ő jóba szeretne lenni velem a történtek után is. Én meg úgy érzem, hogy pórázon vagyok tartva, nem vagyunk együtt csak papíron, még is tőle függök a gyerekek miatt.

tegnap 10:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%
Ő monitoroz téged amikor megcsalt? Szépen szakíts, a gyerekek vagy maradnak nálad, vagy nála, de látogatni, nevelni kellene és persze a pénzt küldeni rájuk. Ha vele maradsz gyanúsítani fog és te is őt, úgyis szakítás lesz a vége.
tegnap 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Elválni nem akar mert nincs pénze illetve ideje sem, szóval egyedül kell elintézzem. A gyerekek nálam jobb helyen vannak szerintem illetve azzal, hogy itt hagyta őket valamilyen szinten lemondott róluk. Neki még mindig megvan az az illető, csak akkor miért akar "jóba lenni".
tegnap 10:30
 3/26 anonim ***** válasza:
96%
Mert nincs garancia arra, hogy beválik az új kapcsolat. Ha nem akarsz egy tehetetlen bábuvá válni néhány év alatt, indítsd el a válást.
tegnap 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
97%
Azért hogy ha kidobja a pasi, akkor legyen ott neki a balek, jelen esetben te, akihez vissza tud táncikálni addig, amíg újabbat, jobbat talál.
tegnap 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Először is jelentsd ki az ingatlanból, aztán várj körülbelül egy fél évet és indítsd meg a válást valamint kezdeményezd a gyermekelhelyezést is. Hidd el engeteg problémától kíméled meg magad ha előrelátó vagy.
tegnap 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
33%
Saját tulajdonából nem jelentheti ki.
tegnap 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

A lakás fele-fele sajna, viszont a hitelt én fizetem most egyedül, babaváró illetve fundamenta.


Ha meg nem szeret akkor minek is akarna visszajönni? Én a gyerekeket sajnálom a legjobban...

tegnap 10:55
 8/26 anonim ***** válasza:
60%
Ha babaváró is van, akkor valóban ne váljatok papíron, mert fizetheted a büntit. Viszont nyugodt lélekkel leszarhatod, mit csinál és élheted a gyerekekkel az életed.
tegnap 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez az a babaváró ami miatt mondták, hogy majd nem tudnak elválni a párok? Mi lenne anyagilag ha elválnátok?

Azon ugye nem komolyan gondolkodsz, hogy szeret-e? Szerinted aki szeret valakit az ezt megteszi vele? Elmondtuk, hogy miért akarna visszamenni.

Ő nem akarná a gyerekeket, te pedig igen?

tegnap 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%
Akkor a babaváró miatt nyilván nem kéne elválni de én a helyedben minimálisra csökkenteném a kommunikációt. Elment oké akkor hagyjon békén. Ha látni akarja a gyerekeket akkor tolja vissza a képét látogatni más egyébben nem is válaszolnék neki sőt le is tiltanám. Azért akarna vissza menni mert te egy biztos pont vagy számára és úgy gondolja buta módon majd szépen elnézed neki a félre lépését. Mivel elválni a hitel miatt nem tudtok ugye a ház közös marad így akármikor vissza mehet. De egy percig se hidd el hogy ő szeretni fog valaha is. Aki félredug azzal a kifogással hogy neki még élnie kell holott ott van a 2 kisgyereke az ezer százalék hogy nem szeret téged.
tegnap 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!