Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 4éve vagyunk házasok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyunk házasok a feleségemmel van két közös kisgyermekünk. Megcsalt a hátam mögött de lebukott. Azt mondta újra ki szeretné élni magát, teljesen megváltozott. Szerintetek, hogy lehetne ebből a helyzetből kimászni? A lakás közös...

Figyelt kérdés
A történtek után elköltözött albérletbe, a gyerekek nálam maradtak. Folyamatosan monitoroz kivel mit csinálok. A gyerekek miatt folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Folyamatosan azzal jön, hogy ő jóba szeretne lenni velem a történtek után is. Én meg úgy érzem, hogy pórázon vagyok tartva, nem vagyunk együtt csak papíron, még is tőle függök a gyerekek miatt.

tegnap 10:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Amikor kérdeztem miért tette ezt, azt mondta belefáradt az egészbe, megunt engem és a gyerekeket is, vissza akarta kapni a régi életét, buli,pia,cigi, faszik és nincs gyerek. Egyfajta kapuzárási pánikja lett :D Azt mondta szeret, mint embert de ennyi, viszont ha szeretek valakit annak nem akarok ártani, legalább is én így vagyok vele. Szóval igen, a gyerekek nálam lesznek.
tegnap 11:11
 12/26 anonim ***** válasza:
46%
De most a hitelt is te fizeted és gyerektartást sem kapsz? B.sszus, ha átmegy látogatni a gyerekeket "ugorj le a boltba". Addigra intézz magadnak helyet ahol lakni fogsz. Nézd meg, mit lép erre.
tegnap 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Így van, a gyerekek költségeit felezzük ennyi... A családi is neki megy.
tegnap 11:19
 14/26 anonim ***** válasza:
72%
A gyerekek költségeit felezitek oké...de a családit is oda adhatná neked ha már lepasszolta neked mind a kettőt. Mekkora nyomorék anyák vannak istenem....és még a férfiakat fikázza mindenki
tegnap 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
67%

Pont ezért kell válni, hogy rendezni lehessen az anyagiakat és a gyerekek helyzetét. Mi van, ha megindul a fejében a vezérhangya, és viszi a gyerekeket, aztán meg újra a küszöbre teszi, mert mégse? Vagy ha lelép velük külföldre? Mi van, ha mégse akar fizetni?

Azért itt sokkal több is veszhet, mint a CSOK meg a kamat.

tegnap 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

15

Nem viheti a gyereket külföldre a másik szülő beleegyezése nélkül. Plusz a csok és a babaváró nem ugyan az.

A kérdés már csak az hogy hány gyerekre vették fel a babavárót.

tegnap 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Elvileg így sincs pénze... Eddig ha ő ide jött látogatni én le léptem mindig, de legutóbb ezt is felhozta, hogy neki ez fáj, hogy amikor idejön én faképnél hagyom és elkezdett sírni.
tegnap 12:33
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
Akkor legközelebb ne menj vissza. Lesz ideje kisírni magát.
tegnap 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Jah és ezzel manipulál mert gondolom szépen ott fogsz utána maradni. Mit ne mondjak okosan fent tartja az érdeklődésedet vész esetére :D
tegnap 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Es ha valas elott eladjatok a lakast? Visszafizetitek a babavarot abbol es utana elvaltok.
tegnap 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!