Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 4éve vagyunk házasok a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve vagyunk házasok a feleségemmel van két közös kisgyermekünk. Megcsalt a hátam mögött de lebukott. Azt mondta újra ki szeretné élni magát, teljesen megváltozott. Szerintetek, hogy lehetne ebből a helyzetből kimászni? A lakás közös...

Figyelt kérdés
A történtek után elköltözött albérletbe, a gyerekek nálam maradtak. Folyamatosan monitoroz kivel mit csinálok. A gyerekek miatt folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Folyamatosan azzal jön, hogy ő jóba szeretne lenni velem a történtek után is. Én meg úgy érzem, hogy pórázon vagyok tartva, nem vagyunk együtt csak papíron, még is tőle függök a gyerekek miatt.

tegnap 10:20
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Igen ez akár jó is lehetne, de eladnám a gyerekek otthonát. A feleségem az albérletébe csak kapcsolattartási céllal viheti oda a gyerekeket, tehát nem állandóra. Nekem meg akkor olyan albérletet kellene találnom ahol elfogadják, hogy van két gyerekem. Illetve az eladás sem egyszerű, nem megy egyről a kettőre, és ehhez js két személy kell...
tegnap 12:53
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt jöttök itt a sok hülyeséggel javaslom hogy olvassatok utána...

[link]

Plusz kérdező ha van rá pénzed keress egy jó ügyvédet aki jártas ebben.

tegnap 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
91%

"Eddig ha ő ide jött látogatni én le léptem mindig, de legutóbb ezt is felhozta, hogy neki ez fáj, hogy amikor idejön én faképnél hagyom és elkezdett sírni."

Méghogy neki fáj, hogy te lelépsz... 🤣🤣

Valójában azért lépsz le, mert te még szereted ezt a némbert mindezek ellenére és neked fáj, a jelenléte.

Mekkora egy manipulátor ez a nő... Hogy nem láttad ezt házasság előtt? Elvakított a szerelem?

tegnap 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Igazi mérleg :D igen én még szeretem, sajnos nekem nem megy olyan könnyen a ki szeretés, mint neki... Idén Augusztusig tök jól elvoltunk, aztán elkezdett koncertre, buliba járni és azóta elkattant , ezzel együtt a gyerekekkel sem viselkedett úgy ahogy eddig. Én kérdeztem is tőle, szar apa vagy férj voltam? A válasz nem, egyszerűen ezt érezte, de már megbánta, nem így kellett volna megoldania... Hát...
tegnap 17:56
 25/26 anonim ***** válasza:
93%

Sajnállak, haver, ez egy ribaanc, mit szépítsük!

Ugyanilyen nőbe szerettem bele, átérzem! Kitartás!

tegnap 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Válás, és fizeti a gyerektartást... ennyi.

Ha nem, akkor megy a böribe

tegnap 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!