Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, hogy esténként a barátnőm más sráccal hangüzenetezik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, barátnőm szaktársa, akivel pár havonta szokott kettesben is találkozgatni. Ugyanakkor, ha ilyen van mindig becsülettel szól és mondja is, hogy vele (azaz nem a hátam mögött). Én meg megbízván benne, nem tartom vissza. Na most, többször volt már hogy 1-1 ilyen találka után bő fél órát áradozott nekem a gyerekről, hogy miket mesélt, milyen jó tervei vannak, milyen jól volt felöltözve stb. Nem esett jól, óvatosan szóvá is tettem; de mondta hogy eszébe sem jutna semmi a sráccal; engem szeret, én vagyok az álmai párja stb. Úgyhogy el is hessegettem a kételyeket. Viszont az utóbbi időben, amikor valamit a telóján megnézünk kb. mindig feldobja a chat-fejet, hogy írt neki a srác. Meg amikor nekem továbbít valamit Messengeren, a lehetőségek közt ott is első helyen van mindig. Volt, hogy a laptopjánál ültem egyedül; be volt lépve, láttam értesítést írt a gyerek; lett volna lehetőségem megnézni a beszélgetést...de egyszerűen nem vitt rá a lélek, mert kegyetlen gáznak érzem, hogy ellenőrizgessem.


Emellett a múlt héten, amikor kijőve a fürdőből mondhatni "hirtelen" jelentem meg, egy hangüzenetet hallgatott, ami férfi hang volt és ő meg egyből el is vonult. Amikor kérdeztem mit csinál, csak annyi mondott hogy "hangüzizek, mindjárt jövök". Azt szintén tudni kell róla, hogy nem igazán van komolyabb baráti köre. Persze vannak, akikkel beszél meg néha-néha találkozik, de hangüzenetezni csak velem szokott.

Illetve az idetartozik, hogy ahogy eltette a telót, hirtelen nagyon kedveskedő/hízelgő stílusba ment át.

Én meg nem szóltam semmit, de ez gyanús volt.


Az még szintén idetartozik, hogy nemsokára hozzá tervezek költözni. Ezt minden jel alapján nagyon-nagyon várja (meg mondja is ezt folyamatosan). Illetve mindig érezteti, hogy szeret (rengeteget beszélünk, sokat kedveskedik nekem mindennel).

Tehát igazából minden rendben van, csak ezt a gyereket nem tudom hova tenni. És akkor egyszer beszéltünk már róla, ott minden kételyt eloszlatott. De ezek az újabb jelek nem tetszenek....

Vagy paranoiás vagyok vagy naiv...


2,5 éve vagyunk együtt


26/f 24/l



tegnapelőtt 09:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#10 ez sem biztos. Ha jól tudja leplezni, jól tud hazudni, akkor eljátszhatja a semlegest.


A kérdéshez viszont, ha eddig még nem, akkor a közeljövőben biztos történik majd köztük valami...

tegnapelőtt 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

amennyire hűségesek a lányok tuti valamit csinál a sráccal.

ez van. nem szopatni akarlak nem olyan troll vagyok mint a többi fogyatékos itt.

de statisztika :/

tegnapelőtt 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
egyszerű a képlet, neked el kell fogadnod amiket ő csinál, de neki meg el kell fogadnia ha a párját valami kurvára zavarja 🤷‍♂️ és tenni ellene.
tegnapelőtt 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyanús a dolog.

Főleg hogy elvonul és utána meg hízeleg.

Biztos van vaj a fején.


Én már régen belenéztem volna abba miket irkalnak meg hangüziznek.


Ha meg ki van törölve, még gyanusabb.


Az életedről van szó, naná hogy ellenőrizd le titokban hogy mit csinál.


Mert így tényleg azt tehet meg majd veled amit akar.

Te meg papucs leszel otthon mig elmegy kavarni ezzel azzal.....

tegnap 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nincs rendben.
tegnap 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőbe szerettem bele, kuurvanehéz érzelmi hullámvasút...
tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fogsz tudni megnyugodni e mellett a nő mellett.

Lesz majd neki egy idő után 2-3-4-5 ilyen bff-je, akikkel itt-ott megismerkedik majd a közös életetek, közös barátaitok, munkahelye, stb. során és mindegyikről ugyanígy áradozik majd.

Egy jó tanács: ne ezzel a nővel házasodj, ne tőle akarj gyereket! Használd amíg vannak irányában érzelmeid, aztán lépj le!

tegnap 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
háát cseppet se biztos hogy meglovagolja, vagy lecumizza az ilyen barátait.. pusztán fiús csaj volt régen és lehet fiúkkal jön ki.. jót dumál velük.
ma 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ha neked rendben van, bennünket mit érdekel? 🤣
ma 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Bemutatnál, kérlek, a barátnődnek? Szeretném megismerni kicsit mélyebben... 😏😏
ma 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!