Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam a barátnőmnek, hogy szeretném ha zuhanyozna esténként?

Figyelt kérdés
Alapvetően igényes lány, csak mióta együtt elünk (10 napja) nem zuhanyzik esténként. Lehet, hogy ez télen nem jelentene problémát, de ilyenkor 35+ fokban mindenki izzad. Az egyuttlét is picit kellemetlen ilyenkor, mert néha még ragad. Én is izzadok, a nap végére néha még dezodorral is büdös vagyok mint a ló, de soha nem bújok úgy ágyba, hogy előtte ne tegyen rendbe magam. Reggel persze zuhanyzik, de az az egy alkalom nem elég. Azelőtt, mikor csak alkalmanként aludt nálam mindig frissen illatosan érkezett.
júl. 13. 00:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Mikor mész te zuhanyozni hivd őt is, ha nem akarja akkor erőszakosabban húzd magaddal őt is, értelmes embernek le fog esni hogy mit akarsz elérni.
júl. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%
Megértelek téged kérdező, és ez eléggé illúzióromboló tud lenni, hisz egy nő elsősorban attól nő, hogy ápolt, figyel magára, nulladik pont a tisztálkodás, sajnálom, hogy ilyen....mondjuk én nem olyan vagyok mint te, én szeretem amikor a barátnőm 2-3 napig nem fürdik, annyira felizgat ilyenkor a szaga, vagyis izgatna, mert ő naponta kétszer is fürdik, meg bugyit is vált többször is ilyenkor, pedig számomra maga lenne a totális kéj, ha úgy nyalhatnám ki ha 2-3 napig nem fürdene. Én imádnám ha ilyen lenne a barátnőm mint a tiéd....csere esetleg? 😅
júl. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Ebből nem fogsz kijönni jól lehet picit megfog sértődni.
júl. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mond meg neki, ha szeret nem fog megsértődni. Sőt kedvedbe fog járni. Főleg ha megöleled szenvedélyesen utána. Légy őszinte. 42f
júl. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ez a szeret akkor megerti.. aki szeret is ugyan ugy megsertodik mint aki nem szeret.. igenytelen az az igazsag.
júl. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Invitáld magaddal, ha elutasítja, akkor vázold neki, hogy most extrém meleg van, és magadon, máson is zavar, ha ragad. Én is alapjáraton egy nap 1-szer tusolok, de most 2-3-szor is. Tegnap pl. elmentem pár órára napközben, a járműveken se igen volt klíma, hiába előtte tusoltam, hazaérve is megtettem, merő izzadtság volt rajtam minden. (Ja, és amúgy melltartót, gatyát fel szoktam venni többször, nem vagyok kimondottan, izzadós, büdösödős típus, de most ezek is 1 alkalmas ruhadarabok.)

2: Oké, neked ez a fétised, de nem való ide ez a komment, a kérdezőt nagyon is zavarja, ami téged izgat.

júl. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyuttlét is picit kellemetlen ilyenkor, mert néha még ragad."

Ne menj bele kellemetlen együttlétbe, meg fogod utálni. Zuhanyozz le, és vagy ő is veled, vagy külön. Anélkül nincs ágyba bújás.

júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%

Nem nevezném igényesnek azokat az embereket, akiknek ennyire nincsen igénye arra, hogy fürdés után szexeljen.És azt sem tartom igényesnek, aki így is lefekszik velük. Lehetsz te akármilyen egészségesnek tűnő, de testszagod bizony van, és fürdés nélkül egyáltalán nem kellemes, főleg hőségben egész napos izzadás után. Ez ellen a dezodor sem ér semmit.

Nem kell félrebeszélni, hanem egyenesen megmondani a szemébe, hogy marhára gusztustalan az igénytelenség amit képvisel. Nincsen rózsaillatú hónalja, segge, pinája neki sem hiába szeretné ezt hinni, főleg leizzadva. Ha ezen megsértődik(megfog), akkor egyértelmű lesz, hogy mennyire igénytelen és nem érdemli meg az őszinteséget soha semmilyen téren sem. És elég taszító, hogy ennyire nem veszi észre magát. Nem is értem, hogy lehet egy ilyen emberrel 1 percig is együtt lenni azután, hogy kiderült a valóság róla. Mert bizony ez a kőkemény valóság, nem az amit eddig mutatott neked. És ez az idő múlásával csak rosszabb lesz. Felesleges áltatni magad. Ha magától nincsen igénye arra, hogy nem teszi szét a lábát izzadtan, bepállott pinával, és nem fekszik így be az ágyba, akkor erre soha nem is lesz.

A kórházba érkező igénytelen beteget is kőkeményen bezavarom a fürdőbe, vagy rá öntök egy rahedli vizet, akkor is ha fejre áll. Így nem mehet be a tiszta műtőbe. A szabály az szabály. Ugyanígy a páromtól sem tűröm el a mosdatlanságot, igénytelenséget semmilyen formában.

júl. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Rothad a nunaja az mond neki.
júl. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

8. hozzászólóval teljesen egyet értek.

Amúgy nem tudom, honnan van ez a baromság, hogy reggel fürdik/zuhanyozik valaki (és este nem). Komolyan, ész megáll:(( Alap, olyan jó bezuhanni patyolattisztán az ágyba este.

Kérdező, beszélj vele, szóból ért az ember. Mondd meg neki, hogy ez téged zavar (és nem csak ilyen formában a szex, hanem maga az is, hogy a tiszta ágyba így befekszik).

Nálam kizáró ok lenne.

júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!