Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam a barátnőmnek, hogy szeretném ha zuhanyozna esténként?

Figyelt kérdés
Alapvetően igényes lány, csak mióta együtt elünk (10 napja) nem zuhanyzik esténként. Lehet, hogy ez télen nem jelentene problémát, de ilyenkor 35+ fokban mindenki izzad. Az egyuttlét is picit kellemetlen ilyenkor, mert néha még ragad. Én is izzadok, a nap végére néha még dezodorral is büdös vagyok mint a ló, de soha nem bújok úgy ágyba, hogy előtte ne tegyen rendbe magam. Reggel persze zuhanyzik, de az az egy alkalom nem elég. Azelőtt, mikor csak alkalmanként aludt nálam mindig frissen illatosan érkezett.
júl. 13. 00:24
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%
Jó igénytelen nő.
júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet szépen közölni, csak a száraz tényeket.

"Szívem, szeretném, ha fordítanál a napirendeden és este fürdenél le, mert ragadsz."

Lehet megsértődik, de majd túlteszi magát rajta.

Kérdezd meg tőle, hogy jól esne-e neki, ha te az izzadt f@szodat a szájába tömnéd?

júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
júl. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a pi..ába tud egyáltalán úgy befeküdni az ágyba, hogy tiszta koszos, büdös, izzadt? Még télen se fekszek le fürdés nélkül, nemhogy ilyenkor...

Simán mondd meg neki, hogy fürödjön, mert büdös. Szerintem akivel együtt élek ott már megengedhető, ha nyíltan megmondja akármi van. Azért az már bizalmasabb kapcsolatot feltételez, mint az együtt járás

Mondjuk te is jó vagy, hogy nem mered felvállalni és inkább befekszel mellé az ágyba

júl. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azelőtt, mikor csak alkalmanként aludt nálam mindig frissen illatosan érkezett."

Most, hogy mindig nálad alszik, mindig frissnek és illatosnak kell lennie, ez csak természetes. Hiszen eddig azt mutatta, hogy ő olyan.

júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont a reggeli zuhanyzás vagy ilyenkor csak reggeli zuhanyzás a legnagyobb butaság az egészben, mivel utána jön a nap lényegi része. Igazából én simán megmondanám a páromnak, hogy ezzel nagyon buta és részemről kellemetlen. Ha nem tudsz nyíltan beszélni a pároddal és együtt is éltek, akkor itt nagyobb problémák vannak. Én most másik téma másik kommentelőjét idézem, hogy micsoda témák vannak a napokból...
júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mondjuk nem kéne egy igénytelen nő, szóval nem finomkodnék, hanem közölném vele vagy zuhanyzik esténként, vagy szakítok.
júl. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy minden este a zuhany alatt akarsz szeretkezni vele!
ma 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!