Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csinálsz esténként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálsz esténként?

Figyelt kérdés
Mivel telik el egy estéd a szokásos dolgokon kívül, mivel foglalod el magad?
2022. febr. 21. 22:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

most épp a háttérben szól a rádió 1, kicsit csalódott vok, ma kértem tőlük kívánságműsorban egy dalt, de nem adták le...


imént vacsiztam, ma ettem először, tükörtojást...


aztán leginkább stresszelek a jövőm miatt, anyagiak...


és magányos is vagyok, szingli.

2022. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Filmezek, olvasok, sportfogadás, levél írás, szexelés a kedvesemmel, sok beszélgetés, hülyéskedés, stb.
2022. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Gyk, wot-os vidik, kb egy óra macskatàjm, esetenként némi fusimeló a magànmegrendelőknek.
2022. febr. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Gyakoris kérdéseket olvasva, az egyre szánalmasabbá váló világon fantáziálva, magzatpózban, sírva kiverem.
2022. febr. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%
11 korul ertem haza, atoltoztem, elpakolgattam par dolgot amire reggel nem volt idom, lemostam a sminkemet, kozben megjott a pizza, most kint ulok az erkelyen, dohanyzom es mobilt nyomkodok, a parom addig leult jatszani valamit (Skyrim talan), ha vegeztem itt kint, akkor eszunk es The Walking Dead-et nezunk, 1-2 reszt. Altalaban ez az esti rutin hetkoznap, kb fel ora kulon chill aztan a sorozat.
2022. febr. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Gamelek hajnalig.
2022. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szülinapi tortát ettem anyummal és a testvéremmel, Netflixet nézek, gyakorin vagyok, és lassan alszom.
2022. febr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Együtt vacsizunk a férjemmel, közös zuhany, majd neten nézem az aktuális sorozataimat, végül olvasok, aztán szex és alvás.
2022. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%
kiverem a kukacom
2022. febr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
Migrén, órák/munka, beszélgetek a lakótársammal, vagy bulizni megyek. Vagy van, amikor ekkorra esik az edzés is (ha nyitva vannak ugye). Ha nagyon lejövős az élet, akkor pedig GyIK.
2022. febr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!