Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az rendben van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az rendben van, hogy esténként a barátnőm más sráccal hangüzenetezik?

Figyelt kérdés

Van egy srác, barátnőm szaktársa, akivel pár havonta szokott kettesben is találkozgatni. Ugyanakkor, ha ilyen van mindig becsülettel szól és mondja is, hogy vele (azaz nem a hátam mögött). Én meg megbízván benne, nem tartom vissza. Na most, többször volt már hogy 1-1 ilyen találka után bő fél órát áradozott nekem a gyerekről, hogy miket mesélt, milyen jó tervei vannak, milyen jól volt felöltözve stb. Nem esett jól, óvatosan szóvá is tettem; de mondta hogy eszébe sem jutna semmi a sráccal; engem szeret, én vagyok az álmai párja stb. Úgyhogy el is hessegettem a kételyeket. Viszont az utóbbi időben, amikor valamit a telóján megnézünk kb. mindig feldobja a chat-fejet, hogy írt neki a srác. Meg amikor nekem továbbít valamit Messengeren, a lehetőségek közt ott is első helyen van mindig. Volt, hogy a laptopjánál ültem egyedül; be volt lépve, láttam értesítést írt a gyerek; lett volna lehetőségem megnézni a beszélgetést...de egyszerűen nem vitt rá a lélek, mert kegyetlen gáznak érzem, hogy ellenőrizgessem.


Emellett a múlt héten, amikor kijőve a fürdőből mondhatni "hirtelen" jelentem meg, egy hangüzenetet hallgatott, ami férfi hang volt és ő meg egyből el is vonult. Amikor kérdeztem mit csinál, csak annyi mondott hogy "hangüzizek, mindjárt jövök". Azt szintén tudni kell róla, hogy nem igazán van komolyabb baráti köre. Persze vannak, akikkel beszél meg néha-néha találkozik, de hangüzenetezni csak velem szokott.

Illetve az idetartozik, hogy ahogy eltette a telót, hirtelen nagyon kedveskedő/hízelgő stílusba ment át.

Én meg nem szóltam semmit, de ez gyanús volt.


Az még szintén idetartozik, hogy nemsokára hozzá tervezek költözni. Ezt minden jel alapján nagyon-nagyon várja (meg mondja is ezt folyamatosan). Illetve mindig érezteti, hogy szeret (rengeteget beszélünk, sokat kedveskedik nekem mindennel).

Tehát igazából minden rendben van, csak ezt a gyereket nem tudom hova tenni. És akkor egyszer beszéltünk már róla, ott minden kételyt eloszlatott. De ezek az újabb jelek nem tetszenek....

Vagy paranoiás vagyok vagy naiv...


2,5 éve vagyunk együtt


26/f 24/l



tegnapelőtt 09:10
1 2
 1/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Naiv vagy, egyértelműen kavarnak.
tegnapelőtt 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik neki a csávó, tetszik neki a helyzet, hogy egyszerre két férfi turbózza fel az alig létező, vagy nem létező önbizalmát. Nem biztos, hogy van köztük testiség, legyen az smacizás, kézen fogva járkálás, de érzelmileg szarrá vagy csalva hiszen nem vagy neki eléggé jó, nem tudod az önbizalmát helyrehozni.

Persze a másik fiú sem tudja csak ő ringatja magát abba a hitbe.

A kisebbségi komplexussal rendelkező személyek az egyik legrosszabb kategóriába esnek mert vagy határtalanul indok nélkül féltékenyek, vagy mint a te esetedben mások által fényezgetné.

Egyáltalán nem arra utal, hogy ő téged legalább megbecsülne nemhogy szeret hisz nem mutatott be a pasinak, nem ültök hármasban össze, nincsenek négyes randik sem.

Ráadásként már ott tartottok mert hát engeded a csajoknak, hogy a társaságod kerüli ha hívja a másik.

Nincs egyébként bűntudata csak nem szeretné, hogy feltűnjön, hogy hűtlen hozzád legalább érzelmi alapon és azért kedveskedik feltűnően.

Ezek szerint nem ajánlatos az összeköltözés, a legjobb megoldás a szakítás!

tegnapelőtt 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem örülnék ennek.
tegnapelőtt 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
Személy szerint már kidobtam volna a lotyót.
tegnapelőtt 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Rendben lenne ha nem napi szinten tartaná vele a kontaktust és igen te is ismernéd őt személyesen meg persze nem áradozott volna arról milyen tökéletes.

Le merem fogadni hogy már szeretők és egyedül azért tudsz róla, hogy létezik a szerető, hogy lezsírozza magának az egész titkos viszonyt.

Egyedül azért van veled mert a másik nem akar kapcsolatban lenni vele.

Szóval ha meggondolja magát te azonnal repülni fogsz, de ha le is áll vele viszont jön újabb szerető aki vinni fogja repülsz szintén.

Szépen szakíts vele, ne légy rá mérges, maradjon meg az emberi méltóságod.

Csak mondjad, hogy nem érzed már, hogy szereted, nem akarsz összecuccolni vele azt menjen amerre akar.

tegnapelőtt 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
50%
Hiába vagyok lepontozva akkor is lotyó. (4)
tegnapelőtt 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb ez a barát beteszi neki
tegnapelőtt 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor ezek szerint nem vagyok paranoiás...

Mindenkinek ment a zöld.

tegnapelőtt 10:14
 9/20 anonim ***** válasza:
90%

Lehet hogy kavarnak lehet hogy csak a srác nyomul és ez tetszik neki.

Ha biztosra akarsz menni, mondd meg neki hogy neked ez így nem oké,és mondd meg neki,hogy akkor te is szeretnéd közelebbről megismerni a b

azt a fiubarátját.

Ha tiltakozik vagy kitalál ezt azt akkor egyértelmű, hogy van /lesz vmi köztük.

tegnapelőtt 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Kérd, hogy mutasson be neki téged. A srác viselkedéséből sokmindent le tudsz szűrni, illetve abból is ahogyan a barátnőd viselkedik veled az ő jelenlétében.
tegnapelőtt 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!