Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit csinálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csinálnátok ha a szemben lakó fiú szomszédotok esténként úgy öltözne át hogy látnátok mesztelenül?

Figyelt kérdés
jún. 22. 12:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Behúznám a függönyöm.
jún. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Semmit, pont annyira érdektelen látvány, mint amikor kutyasétáltatás közben látok egy másik kutyát sz#rni.
jún. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az egyik álmom, amit remélem, meg tudok valósítani az, hogy olyan helyen lakjak, ahol nincs szemben lakó.
jún. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
69%
Ha bejönne a fiú, és időnként véletlenül meglátnám, hogy ezt csinálja, akkor nem feltûnõen, de megnézném
jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

2.

Leszbi vagy?


4.

Na végre valaki aki nem hazudott

jún. 22. 13:15
 6/22 anonim ***** válasza:
97%

#5

Nem, de mit foglalkozzak egy idegen férfivel? Ha meztelen, vonzó férfit szeretnék látni, ott a párom.

jún. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
71%

Volt hogy nekem is megakadt a szemem a szomszédban öltöző pasin. Nincs ebben semmi kivetnivaló szeirntem.


Nyilván ha már figyelem, hogy mikor van otthon az beteg, de vetni rá egy pillantást nem ördögtől való.

jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
85%
Első körben biztos megnézném, a továbbiakban meg figyelnék, hogy én ne járkáljak arra pucéran, mert gyanítom ő is belát.
jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
97%
Szerinted aki nem lesne egy idegent, az hazudik? Ennyire nem lehetsz buta.
jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

9.

Igen, vagy leszbi vagy frigid!

Valakiknek / nem antiszociális emberekről van szó!/a szomszéd nem idegen!

jún. 22. 13:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!