Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ilyen létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik? Barátnőm azért szakított velem, mert egy új férfi kollégájával esténként még mellettem az ágyban is chatelgetett, és ezt én rossz szemmel néztem.

Figyelt kérdés

Ezek után kb 1,5 héttel le is feküdt vele amikor már nem voltunk együtt, rá egy hónapra pedig visszajött hozzám .Tudom nagy balek vagyok hogy vissza fogadtam, de annyira szerettem

hogy belementem. Azóta eltelt közel 3 hónap eltelt, és őt mint ha kicserélték volna , kedveskedik próbált boldoggá tenni szeretget mint előtte még soha stb .Viszont én nem

bírom túl tenni magam hogy lefeküdt azzal az fssz@l. Nap mint nap töbször elmondja, hogy mennyire szeret és hogy sajnálja plusz hogy akkor nem voltunk együtt és , hogy túl

akarta magát tenni a szakításunkon azért feküdt le vele. Kezdek becsavarodni, ő pedig azt állítja, hogy ez nem számít megcsalásnak, mert akkor nem voltunk együtt.



aug. 28. 20:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
De hát megcsalt érzelmileg kapcsolatban és amint szakított azonnal lefeküdt vele. Hagyd el.
aug. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Nőként írom, hogy hazudik... :(

Valószínűleg a másik szakított vele, vagy ő gondolta meg magát és most előad egy szöveget. Szerintem érdemes lehet megfontolni, hogy biztosan őt akarod-e társadnak...

aug. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
73%

Szia,

Megcsalásnak valóban nem számít technikailag, de teljesen megértem, hogy zavar és folyton ott van a fejedben. Azt, higy ezt miért csinálta, az isten sem tudja, de a jövőtökre nézve nem gindolom, hogy egy stabil talajt jelent. Gondold végig magadban, hogy a továbbiakban ezt el tudod-e engedni és felépül e iránta a bizalmad újból annyira, hogy nem fogsz belelátni valami hasonló dolgot, ha ismét elkezd beszélgetni valaki mással.

Kívülálloként könnyű azt mondani, higy hagyd ott, mert nem érdemel még egy esélyt ez után és ezt szerintem te is tudod, de nehéz ésszel felülkerekedni az érzéseken. Mégis, én ezt tanácsolom, hogy keress magadnak egy olyan lányt, aki ezt nem tenné meg veled, de legalábbis tiszta lappal tud indulni.

aug. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%
Nem létezik, hogy téged szeret szakít és pont azzal búj ágyba akiről a vita folyt. Az már annál inkább, hogy lelépett megdugatta magát, de a pasinak többre nem kellett és visszament hozzád. Az is biztos ha nem dobod ki majd megint le fog lépni mással.
aug. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Saját magadért se állsz ki epeve olyannal vagy aki "hátbaszúrt".

Ettől a ponttol csak magadra haragudhatsz rá nem, te döntésed magad ellen a te felelősséged is.

aug. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg neki az a másik kell. Menjen, szerintem.
aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%

3

Már akkor megcsalta, amikor kapcsolatban flörtölt mással... Sajnos ez a baj.

aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%

#7

Igen, én is így vélem, hogy nem elfogadható egy kapcsolatban flörtölni egy harmadik féllel, mert érzelmi megcsalásnak számít.

aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
49%
Azért boldog, mert jót szexel mögötted. Ezért ki van elégítve.
aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%

Azt a pasit jobbnak gondolta, jobban akarta, sőt mar csak őt akarta.

Szakitottatok, egyből kapott az alkalmon

De a pasi jól átverte, kihasználta, mittudomén, lényeg hogy csak ennyire kellett neki.

Most rájött hogy veled jó volt, ezért teper. Lehet tényleg szeret, a maga módján, de igen nagy rá az esély, hogyha ezt egyszer megtette, megfogja máskor is.

aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!