Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác 3hete beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 3hete beszélünk ismerkedünk. Esténként mindig keres hív ír napközben ritkán arra hivatkozik h el foglalt! Ha beszélünk mindig kedves figyelmes, de meg egyszer sem találkoztunk . Mi ennek az oka játszik velem csak ?

Figyelt kérdés

El hivot randizni de végül nem jött össze . Nem rá menos szex mint téma nincs fel hozni képet szoktunk küldeni egymásnak de semmi intim képet nem ker

És azt írja mindig h szia kicsim, életem szerelmem ! Ennyi idő után valakinek lehetnek ilyen érzései vagy csak játszik???



júl. 27. 09:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
66%
Játszik. Otthon van az asszony.
júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
55%

Biztos, hogy nem szerelmes. Ez most valami új szokás a férfiak részéről, hogy már a legelején halálosan szerelmesek. Bárkivel ramdiztam, kivétel nélkül kaptam az első vagy második randi után az üzenetet, hogy ő így meg úgy belém szeretett, de írogatni, beszélgetni nem értek rá, mert ők nagyon "elfoglaltak".


Aztán volt olyan is, hogy ugyanígy, második randi előtt közölte a srác, hogy ő teljesen belém van bolondulva, de mikor mondtam neki, hogy ne haragudjon, nekem nem jönnek ilyen gyorsan az érzelmek, akkor közölte, hogy neki sem, vagy szintén nagyon szerelmes srác, mikor mondtam neki, hogy nem szeretnék tovább ismerkedni, közölte, hogy pedig ő olyan szerelmes volt belém, mint még senkibe... de azért szerencsés, hogy még időben eldöntöttem, mert most rá tud írni egy másik csajszira, akivel miattam nem találkozott, mert nem akart két vasat tartani a tűzben. :)


Ezt ennyire hidd el. Mondd meg ennek a férfinak, hogy vagy találkoztok, vagy nem beszélgetsz vele többet.

júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
21%
Unatkozó idióta.
júl. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
31%
Csak kamuzik, játszik.
júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
11%

Nem lehet, hogy félreértesz valamit?

A randi meg biztos, hogy randi lett volna és nem csak egy találkozó?

Csak mert pl. 10+ éve én is ismerkedtem emberekkel egy online játék keretein belül, majd áttértünk egyéb platformokra is, ahol nem voltak ritkák az ilyen viccnek szánt szófordulatok. A személyes találkozóról szintén volt szó, csak az meg a távolság és az időbeosztás miatt nem tudott megvalósulni.

júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nem ertetem félre mert le is írta és telefonom is kérdezte

Biztos h el foglalt munkája és a hobbija miatt

Igazából azt nem értem h meg akar fektetni vagy komolyat

Mert a viselkedése egyik fele sem hajlik

Mindig írja h milyen különleges vagyok gyönyörű stb

De nem nyomulósan

Csak a mai világban sose lehet tudni

júl. 27. 10:18
 7/25 anonim ***** válasza:
75%

Sok energiát nem fektet bele, azt várja, hogy te lépj.

De nyilván te döntsd el, hogy ez így ér-e neked annyit...

júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Igazából erdeklodik meg minden

Mondta h szeretne találkozni h el nyerje a szívem

Mondtam neki h nálam ez a duma nem jonbe párszor már le is oltottam

De azok után is keres hív

júl. 27. 10:20
 9/25 A kérdező kommentje:
Én arra is gondoltam h lehet próbára akar tenni mennyire vagyok türelmes
júl. 27. 10:21
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mit akarsz még?

Magadnak mondasz ellent.

júl. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!