Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác 3hete beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 3hete beszélünk ismerkedünk. Esténként mindig keres hív ír napközben ritkán arra hivatkozik h el foglalt! Ha beszélünk mindig kedves figyelmes, de meg egyszer sem találkoztunk . Mi ennek az oka játszik velem csak ?

Figyelt kérdés

El hivot randizni de végül nem jött össze . Nem rá menos szex mint téma nincs fel hozni képet szoktunk küldeni egymásnak de semmi intim képet nem ker

És azt írja mindig h szia kicsim, életem szerelmem ! Ennyi idő után valakinek lehetnek ilyen érzései vagy csak játszik???



júl. 27. 09:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Talonban tart. Van neki más, aki fontosabb neki. Párja, vagy más randik...
júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Régebben találkoztunk már csak akkor szimplán ismerősök voltunk és sok év elteltével most itt tartunk

Igazából én úgy gondolom nincs neki más

júl. 27. 15:14
 23/25 anonim ***** válasza:
Tipikus narc. Tobb csaja van egyszerre
júl. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jössz össze a tali úgy se komolyat se komolytalant nem akar. Hisz hogy is tudna bármit csinálni veled? Ha pár héten belül nem jön össze egy tali, akkor már elég kevés az esélye, hogy talizni fogtok.
júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele

De magam se tudom műt gondoljak

Offoljam ki és ha szitán is keres

júl. 28. 00:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!