Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy srác 3hete beszélünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác 3hete beszélünk ismerkedünk. Esténként mindig keres hív ír napközben ritkán arra hivatkozik h el foglalt! Ha beszélünk mindig kedves figyelmes, de meg egyszer sem találkoztunk . Mi ennek az oka játszik velem csak ?

Figyelt kérdés

El hivot randizni de végül nem jött össze . Nem rá menos szex mint téma nincs fel hozni képet szoktunk küldeni egymásnak de semmi intim képet nem ker

És azt írja mindig h szia kicsim, életem szerelmem ! Ennyi idő után valakinek lehetnek ilyen érzései vagy csak játszik???



júl. 27. 09:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Van valami Taktika amivel le lehetne szurni a szándékait ?
júl. 27. 10:23
 12/25 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok biztos abban h próbára akar tenni én ezt csak feltételezem
júl. 27. 10:23
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Rossz az út!

Magaddal cseszel csak ki így.

A taktikázás sose jó!

júl. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%

azokat irják, amit hallani akarsz, nem az a lényeg, hogy mit ir, te hogyan vélekedsz ha rendben lennél, akkor már rég elégednél meg kenyérmorzsákkal.

Hiteget, labilis állapotban tart, fogalmad sincs, hogy hányadán vagytok, addig is ő irányit, kell ez neked, de komolyan? rávagy szórulva ilyen viselkedésre?

Nem az a lényeg, hogy mit csinál, hanem te jól érzed magad ebben igy? Boldog vagy?

Hát akkor?

még hányszor tartod oda az arcod ébresztőért?

júl. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Igazából mivel nem hiszem el a szavait ezért nem vqgyok rosszul miatta

Teljesen el vagyok így

Mert nem tőle fugok

Keres akkor beszélünk hanem akkor úgy járt

júl. 27. 10:27
 16/25 A kérdező kommentje:
Csak tényleg nem értem a férfiaknak ez miért is jó amikor játszanak a nővel
júl. 27. 10:27
 17/25 anonim ***** válasza:
43%

Én sem értem, én nem szoktam ilyesmiket csinálni.

Időm és energiám sincs ilyen hülyeségekre.

Meg az sincs aki ezt értékelje. :|

júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Ért már annyi csalódás az életben h ezt már fel sem veszem nem fogok sírni mert nem jön össze

Szimplán tisztán akarok látni h neki mi a szándéka velem

És teljesen nem nem értem ha komolyat akar írja ha alkalmakat írja le ennyi ilyen egyszerű lenne

júl. 27. 10:31
 19/25 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező te miért engeded, hogy egy olyan férfi, akit soha az életben nem láttál szerelmemnek hívjon?
júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
Tudja, hogy milyen naiv vagy. Előbb *leszerelmez* aztán csak lefektet ha sor kerül rád az elfoglaltságai mellett. Egyébként ha komolyan is gondolná mit akarsz tőle amikor nem lenne rád ideje? Búcsúzz el tőle!
júl. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!