Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Működhet egy kapcsolat ha kb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy kapcsolat ha kb 150kmre lakunk egymástól? Még csak neten irogatunk egymásnak, még nem találkoztunk élőben. Nagyon kedves,rendes, udvarias úgy látom. Olyan akit mindig is kerestem.Az a baj hogy ritkán tudnánk találkozni.

Figyelt kérdés
1 hete beszélgetünk neten.Nekem van 2 gyerekem akik egyszer nálam egyszer az apjuknál vannak. Mind a 2 en sokat dolgozunk. Írta hogy összeköltözhetnénk egy idő után. Pár hónapon belül. Mert ugye nagy a távolság. De a gyerekek miatt is evvel jó pár hónapot várni kellene. A gyerekek miatt én nem tudok odaköltözni mert akkor ritkán látnák az apjukat. Neki van autója nekem nincs. Írta hogy igyekszik talizni velem,eljön de sokat dolgozik. Meg én is sokat dolgozok sajnos.
2022. aug. 10. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem valószínű
2022. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján nem jósolok sokat. Ő neki kéne költöznie, de ahhoz a munkáját is nagy valószínűséggel ott kéne hagyja. El tudna helyezkedni nálad a környéken?
2022. aug. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább egy kölcsönös menekülés mindkét fél részéről. Ami a semmitől jobb. De te azt kérdezted működhet-e. Arra a válasz nem.
2022. aug. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez ám a tempó! Még sehol semmi, de már minden van.
2022. aug. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ismered de már ilyenekről beszéltek? Lehetnél kicsit felelősségteljesebb anya létedre.
2022. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

2es: írta hogy ő költözne. Itt is van munka de a szakmájával pl keveset keresne itt. Bár van másik szakmája is de nem abban dolgozik, nem tudom hogy dolgozna e avval.

3as: milyen menekülés? Miből?

5ös: miért? akkor miről beszéljünk ha ilyen nagy a távolság,tudni kell hogy hogy lehet megoldani a jövőben a helyzetet.

2022. aug. 10. 16:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi a szakmája?
2022. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ápoló
2022. aug. 10. 17:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Eleinte biztosan, hosszabb távon nem valószínű.
2022. aug. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!