Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 7 év után újra találkoztunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év után újra találkoztunk, de nem tudom hogy ő mit érez?

Figyelt kérdés

7 évvel ezelött kavartunk, nem igen volt köztünk semmi.

Most újra találkozgatunk, kocsikázgatunk, együtt is voltunk úgy, fogja a combom vezetésnél meg csókolózgatunk. De nincs ölelés, bújás. És a barátai elött se ölelt vissza ami kicsit fura volt :/

De közben meg cukizik meg sokat csokolozunk random, amiáltal úgy tűnik többet érezne. Viszont tartok attól hogy nem akar semmi többet csak jó igy neki, kötelék nélkül.. Sajnos nem tudok Férfi aggyal gondolkodni, fogalmam sincs ez mit jelent. Viszont ő nem az a komolytalan, játszós faszi. De túl bizonytalan ez az egész nemtudom hova tegyem..



2022. jan. 20. 00:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan alapvető dolgokon, mint beszélgetés nem gondolkoztál?
2022. jan. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha megkérdezném valószínűleg az egészet tönkretenném.. rávágná esetleg hogy ő se tudja aztán síri csend. Én meg annyira örülök neki hogy félek hogy elveszítem.. :/ vagy.. azt mondja hát ez így jó neki és az is a padlóra küldene, inkább nem akarom az ő szájából hallani
2022. jan. 20. 01:12
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
61%
De azért kocsikàzàs közben leszoptad?
2022. jan. 20. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha ha ha.. nagyon vicces. De mit is vártam volna, nyomorult trollokkal van tele ez is. Kívánom, szívből kívanom legyél te is ilyen helyzetbe aztán majd megtudod.
2022. jan. 20. 14:55
 5/7 A kérdező kommentje:

Nézz utána a ribi szó jelentésének :) ha az lennék nem azon aggodalmaskodnék hogy vajon ő mit érezhet és hogy lehet e ebből újra kapcsolat :)

Én pedig nem taknyos tizenéves gyökér kisgyerek vagyok aki kocsiba végzi az ilyen dolgait. :) Ti kommentelők magatokból indultok ki :)

2022. jan. 20. 15:06
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
a volt palid azért nem szeretget a barátai előtt mert minden bizonnyal beadta nekik a macsót , hogy jól lekezelget aztán kidob..
2022. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os Leírtad "együtt is voltunk úgy"! Ez az én olvasatomban szexet jelent, ha burkolva is. 1-es vagyok és 32 éves.

Miért nem tudod megbeszélni? Jó álmodozni, játszmázni? Inkább most derüljön ki, hogy nem akar semmit, akkor feleslegesen nem reménykedsz! Szerintem egy felnőtt így viselkedik. Ha a 7 évvel ezelőtt 10-12 éves korotokban volt, akkor meg rossz kategóriában van a kérdés...

2022. jan. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!