Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, hogy meglepődt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy meglepődtél a partnered magasságán mikor találkoztatok?

Figyelt kérdés
Hogy történt?
2021. dec. 29. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem, mivel élőben szoktam ismerkedni, sosem voltam még netes oldalakra utalva.
2021. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
32%
Élőben hogyan? Leszólítod a lányokat pl a buszon? Disco? Sosem értettem.
2021. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak élőben ismerked. És nekem pl lett kapcsolatom egy leszólításból.
2021. dec. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#2. :D Szerinted amíg nem volt internet addig hogy zajlott a dolog? 😃😃😃
2021. dec. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

#4.


Levélben, az újsághírdetés alapján.

Vagy SMS-ben, a TV teletex ismerkedős rovatában.

2021. dec. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Neten ismerkedtunk. Azt mondta, hogy 186 cm. En 168 vagyok. Sor kerult a szemelyes talalkozasra, ott meg teljesen ledobbentem, mert kb olyan magas volt mint en.

Rogton a talalkozasnal az volt az elso mondata miutan koszont, hogy:"Mit is mondtam en neked, milyen magas vagyok?"

Nem az volt a gond, hogy nem magas (a jelen parom sem az!) hanem, hogy zsakbamacskazott, tok kellemetlenul ereztem magam.

2021. dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt … én 172 cm vagyok

Ő azt mondta 175… mondom oke eppen belefér , magassarkut nem hordok.

Erre kb kisebb volt tőlem olyan 160 cm lehetett 😁😁

Mi értelme hazudni , főleg ebben ami azonnal kiderül

2021. dec. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

#1


Ez annyira gusztustalan duma, annak ellenére, hogy sosem ismerkedtem a neten. Mi az, hogy nem voltál ráutalva cseszd meg? Ha valakinek van egy kialakult baráti társasága és egy állandó munkahelye, van egy hobbija, akkor sem biztos, hogy megismer új embereket, aki még szingli is és kölcsönösen vonzódjanak egymáshoz. Szerintem egy bizonyos kor felett és ha van egy “fix életed”, elég nehéz új embereket megismerni, így sok esetben marad a netes társkeresés.

2021. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

8.


Nem értem a hozzád hasonló dumákat mantrázó embereket. Ismerkedni bárhol és bármikor lehet. Te nem utazol tömegközlekedéssel? Nem jársz kiállításokra? Sport? Bevásárlás?

2021. dec. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

9 Ezek a bevásárlás meg közlekedés 😁😁 itt aztán az esély 0,000001% lehet. Egyébként a közlekedés is olyan, hogy sokan járnak autóval én sem buszoztam évek óta, és csak a pasikeresés miatt nem buszoznék random ide oda.

Társkeresőn ahol hellyel közzel azonos a cél mèg mindig könnyebb, mint random a Lidl-Ben ahol lehet a megszólított nők több mint fele házas / élettársi kapcsolatban él. Tűt a szénakazalban elv.

2021. dec. 30. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!