Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy interneten megismerkedtél valakivel, aztán találkoztatok és mégsem jött be? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Pl:

-vmi fura tulajdonsága volt

-mégsem tetszett élőben

Stb


2020. ápr. 28. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Igen, volt ilyen. Nem tetszett se a hangja, se az arca, se az illata.

N

2020. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noren1989 ***** válasza:
76%

Igen, megesett.

Élőben az a túl csendes, de rettenetesen idegesítő p1csahangú csaj volt.


Hazakísértem és örökre elbúcsúztam tőle.

2020. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Csak magáról beszélt, mint az emberek 90%-a. 🤪 Emellett az illata nem tetszett (no chemistry). Meg hülyén röhögött, vagy legalábbis számomra idegesítően.
2020. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Nem, még csak egy csajjal találkoztam netről, de ő bejött. Nála rosszabb randijaim soha ne legyenek, na nem mintha lenne több, Tinderen már az is meglepő ha egyáltalán visszaírnak.
2020. ápr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Rettegek ettol, de halistennek olyan szinte hatodik erzekkel csinaltam, hogy csupa pozitiv elmeny volt. Mondjuk a jobbra hajtas nagyon nagy ovatossaggal tortent.
2020. ápr. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy vannak nők, akiket nagyon félre lehet ismerni puszta internetes levelezéssel, üzenetváltásokkal. Nekik mintha két személyiségük lenne: egy, amivel írogatnak, és egy másik, amivel élőben kommunikálnak. Például valaki lehet írásban jó fej, kedves, tapintatos, okos; s közben élőben csalódást keltően egoista, beszűkült, nárcisztikus. Írásban azt az ideális énjét mutatja, amilyen szeretne lenni, élőben pedig a valódit. De az az igazán szomorú az internetes társkeresésben, hogy fordítva is megtörténhet ugyanez, mert például biztosan van, aki nem tudja jól kifejezni magát írásban, ezért rossz benyomást kelt és el sem jut a találkozásig, pedig lehet, hogy nagy szerelem lett volna belőle. Sajnos az internetes társkeresés nagy rákfenéje, hogy borzasztóan gyorsan, pár sorból és egy képből ítélnek, döntenek, szűrnek az emberek, s nem adnak sok esélyt egymásnak.
2020. ápr. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Be nem állt a szája,és idegesítő volt.Alapbol is rühellem a folyamatos nyekergést,a szófosást.

Magamról kb semmit se tudtam mondani,de látszólag őt ez nem is érdekelte.

Folyamatosan arról kerregett,hogy a kisfiacskája zongoraórákra jár,sportolni jár,éshogy ez mennyi pénzbe kerül.

Éshogy ő már nem akar férfit a lakásába..


Szval egy kiábrándító picha volt.Azt hitte,mert jol néz ki és punci van alatta,majd rögtön összefonom a szemöldökömet.


Megittam a kávémat,fizettem,és sok sikert kívántam..


F

2020. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7#vok

Volt még egy ilyen eset.

Némi levélváltás után randi egy cukrászdában.

Amikor odaértem ,rögtön szétnéztem.Mivel egy forgalmas hely volt,sok emberrel,gondoltam nem mászkálok asztalokhoz,és nézelődök bambán,hanem felhívom.Telefon..Ő:Itt vagyok..és integetek..Szétnézek, és messziről ,a kerthelyiségből ,hogy egy vastag kar kilengéseit látom..

Húha! Bevallom magabiztosságom inogni kezdett.. megrettentem egy kicsit..de mindegy..Menjünk,csatára fel!!-gondoltam magamban.Ahogy közeledtem, egyre csak nagyobb lett ,és csak nőtt!!Persze minden nagyobb lesz,ha közeledsz,de ez borzasztó ,hatványozott növekedés volt!!Egyszer csak ott voltam.Ott ült a kertiasztalnál,keresztbefont combokkal,mint Liz Taylor.Feszült a fekete harisnya a jókora sonkákon.Nem tudom hogy milyen arccal álltam ott,de a szomszédasztalrol nyilván egy kétségbeesett,menekülés után néző,szánnivaló alakot láthattak..

És csak mosolygott,..mosolygott.Nem sokat beszélt.Ez az egy dolog azért pozitívum.Mert kerestem,kerestem,azon az elven,hogy minden rosszban van valami jó is.Közelebb húzta a széket és fürkészően a szemembe nézett.

Azon agyaltam,hogy előkészítsem a visszavonulást.Gyorsan elugrottam még egy üdítőért,hogy némi időt nyerjek,és lepergessem magamban az elkövetkező perceket.


Mire visszaértem,már állva várakozott.

Így kiterebélyesedve,premierplánban nem maradtak kétségeim a felől,hogy a társkeresőn lévő képek,csak töredékei voltak,csak mozaikok ennek a sokdarabos puzzlénak.

Tudod,hogy nem lesz több randink?

Mondta,vagy kérdezte??Is,is..

Én:Nagyon sajnálom..akkor sok sikert..

Hát én megpróbáltam valamiféle szomorúsággal teli arckifejezést felvenni,ami nyilvánvalóan nem igazán sikerült,mert mikor mondtam,hogy :Én is megyek akkor,és fizetek..

Ő:Felfortyanva:Azt hiszed,nem fizetek?Ki tudom fizetni!!

Én:Dehogy gondolom,hogy nem!Én hivtalak meg!

Ö:Kössz!!Nem kell!!

És döngő léptekkel eltávolodott..

2020. ápr. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%

Nekem rengeteg ilyenem volt, hasonlóan mint az előző válaszolóknak. Pl kiderült, hogy nárcisztikus, egoista nagyon. Vagy 10 centivel kisebb, mint mondta. Vagy óriási tájszólás (amit nem bírok) vagy esetleg pár foga hiányzott. A sokadik csalódás után csakis úgy találkoztam vkivel netről, hogy előtte minimum fél órát beszéltem vele telefonon. Ez nagyon bejött, leszűrhető volt sok minden. Azóta együtt vagyok a párommal tinderről, az elején nagyjából 2 órát telefonáltunk találkozás előtt. Már ott meg volt az összhang, a randin nem voltak kínos csendek, mert volt miről beszélnünk. Ha megint szingli lennék egyszer, akkor sem csinálnám másképp, csakis előzetes telefonbeszélgetés után.

Ha belegondolsz ezért is szoktak rá a munkáltatók a rövid telefonos interjúra, hogy ne pazaroljanak 1 órát egy olyan személyes interjúra, ahol tutira nem befutó a pályázó. Pl nem beszél angolul, nem képes egy mondatot összerakni, szégyenlős stb. Ugyanezt rá tudod vetni a randizásra és máris nem kell felesleges randikra elmenned.

2020. ápr. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
68%
#9: A gond az, hogy sok nő nem hajlandó megadni a telefonszámát egy idegen férfinek az internetről; arról nem is szólva, hogy én sem biztos, hogy bárkinek szívesen megadnám a számom, hiszen nem tudhatom, hogy nem egy zaklatónak adom ki az elérhetőségem (a számletiltás nem működik, ha az illető mindig más számról hív). S további probléma, hogy a telefonon nem látszik az illető hölgy arca, külseje, mimikája sem. Szóval ez csak részbeni megoldás.
2020. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!