Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt olyan, hogy interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy interneten megismerkedtél valakivel, aztán találkoztatok és mégsem jött be? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

Pl:

-vmi fura tulajdonsága volt

-mégsem tetszett élőben

Stb


2020. ápr. 28. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10-es!

Ma már nem telefonon beszélünk, hanem pl messengeren, ahok meg sem kell adnod a számodat. Szerintem tök alap facebookot váltani pár nap chatelés után, ott is sok minden kiderül. Aztán messengeren lehet tovább menni a telefonálásra. Aki meg nem akar facebookot váltani, ott általában megint probléma van. Nem egy olyanom volt, hogy nem akart áttérni facebookra és kiderült, hogy menyasszonya vagy barátnője van...

+ ugye a nőknél nem árt megnézni azokat a képeket, amiken meg lett jelölve ismerősök által, mert azokból nem tudott leretusálni 10-20 kilót, úgy mint a Tinderen.

2020. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt több ilyen is.


Szernitem aki interneten keresztül ismerkedik, az mindkét nemből belefut sok csalódásba.


- Nyilván van az az eset, amikor semmi baj a másikkal, de valahogy mégsem jön be. Ezzel semmi gond, van ez így.



- De ott van az, amikor az illető valami ordas kamuval vesz rá a találkozásra, például 20 kilóval könnyebb a fotókon, mint jelenleg. Nem vagyok aprócska a 185cm/85kg-va, de ott állt a nő, és vagy 20 kilóval nehezebb volt, kb egymagas (a leírása alapján vagy 10 centival alacsonyabbnak kellett lennie), és piszok kiábrandító volt, hogy vasagabb karja volt mint nekem (nem izomból), és vagy 5 centivel nagyobb lába. A képen nem egészen így nézett ki.


Ugyanez megvan akkor is, ha mondjuk finoman elrejt valami testi hibát. Pl felállt, és olyan X lábai voltak, hogy kacsázva járt, a fotón persze sosem látszott a láb. Vagy akkora bajsza volt, mint nekem...


Ilyenkor sosem értem, hogy minek szépíteni a valóságot, én pl nem próbálom álcázni egy képen sem azt, hogy oldalt már kezd ritkulni a hajam, hiszen legkésőbb az első randin ki fod derülni, akit ez zavar, azzal minek töltsek egy csomó időt feleslegesen.

2020. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csomo volt.

Egyikrol kiderult h csak dugni akar

Masik csaj kiabrandito ruhaban jott

Harmadik olyan hatarozott volt,mintha manusszal talalkoztam volna (bar jol nezett ki)

Volt olyan is h zavart h tul kvas ruzst hasznalt, meg ugy ult le a szekre h tarva nyitva a laba,pincer csak nezett....

2020. ápr. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem.adja meg a számát,de személyes találkozóra elmegy? :D

Aki titkolja a számát miközben ismerkedik, az eleve hülye nem? Minek kell vele foglalkozni?

2020. dec. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!