Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi idő után találkoztatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után találkoztatok személyes online ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Az érdekelne, hogy ha társkereső, Facebook, instán ismerkedtek akkor mennyi levelezés után találkoztatok személyesen?


Mi lassan 2 hónapja írogattunk egymásnak, de eddig minden közbejött “elvileg” műtét, covid….


2022. jan. 9. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akivel legutóbb ismerkedtem, vele kb. 1 hét után.
2022. jan. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

"Mi lassan 2 hónapja írogattunk egymásnak"

Hát ez már elég gáz.

Én azt mondom max, de nagyon max 1 hét írogatás után személyes találkozó.

Mert amúgy is a kémia, a vonzalom, és hogy megvan-e köztetek a szikra az személyesen dől el.

Ha elvívod egy sütire vagy egy kávéra, egy személyes 1 órás beszélgetésből több minden kiderül, mint 2 hónapos levelezgetésből.

Ha nincs meg a kémia, cseszheted a 2 hónapos chatelést.

2022. jan. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
100%

Párommal két és fél hónapon keresztül Messengeren tartottuk a kontaktot az első személyes találkozásunkig. Elsőre le tudott nyűgözni minden tulajdonságával és ő sem akart sokáig várni. Nyáron összejöttünk, azóta együtt vagyunk.

A te esetedben két-három hónap után azért már illene a személyes találkozón gondolkodnotok, de úgy látom, eddig minden csak kifogás közöttetek.

2022. jan. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2 hónapig húztuk - hiba volt
2022. jan. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Lehetőleg aznap. Ha vkivel nem megoldható maximum 2 héten belül budapesten az ne is haragudjon meg ha nem tudom komolyan venni. Egy hét után már eleve háttérbe teszem, két hét az kuka. Mind tudjuk, aki akar vmit az tesz érte.
2022. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 hét. Szerintem itt valami gáz van. Valószínűleg párkapcsolatban él, és téged csak húz.
2022. jan. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
1, legfeljebb 2 hét.
2022. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer majdnem egy hónapig húztam, az első tali egész jól ment, de amikor utána megint váratott 2-3 hétig, akkor már sejtettem, hogy ez bukta.

A második tali meg aztán tényleg belefulladt a teljes érdektelenségbe a lány részéről. Beszélgettünk egy kávézóban, és ennyi.

Én is azt mondom, hogy ha 2-3 hét alatt nem juttok el személyes találkozóig, akkor engedd el.

21F

2022. jan. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%
"lehetőleg aznap" - lol
2022. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 veled nem, nemkell aggódnod
2022. jan. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!