Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan társkereső, ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan társkereső, ahol vagy megtaláltad a párodat vagy legalább egyszer találkoztál személyesen az illetővel, akivel írásban elkezdtél már beszélgetni az oldalon keresztül?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 07:16
A kérdező szavazást indított:
Badoo, de csak egyszer-kétszer taliztam az illetővel
Badoo és megtaláltam a páromat
Randivonal, de csak egyszer-kétszer taliztam az illetővel
Randivonal és megtaláltam a páromat
A Facebook társkereső funkciója, de csak egyszer-kétszer taliztam az illetővel
A facebook társkereső funkciója és megtaláltam a páromat
Személyesen ismerkedtem az utcán és megtaláltam a páromat
Személyesen ismerkedtem a munkahelyemen és megtaláltam a páromat
Személyesen ismerkedtem a suliban és megtaláltam a párom
Tinder és megtaláltam a páromat
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Első találkozás nevű társkereső - 4 hónap használat, írtam vagy 10 lánynak, 1-el beszélgettem csak, vele össze is jöttem. 1 évig voltunk együtt.

Utána kipróbáltam az Elittársat, ott is írtam vagy 8-10 lánynak, ebből 1 jelentéktelen beszélgetés, és 1 másik, akivel rögtön meg is találtuk a közös hangot, azóta is vele vagyok, együtt élünk, a kvázi lelki társam. Mondjuk úgy gondolom szerencsém volt, de úgy is vagyok vele, hogy miért ne próbáljam meg az összes lehetőséget - így az internetes ismerkedést is. Akinek fontos az értelmi és érzelmi intelligencia, valóban komoly társat keres egy életre, annak megkönnyítheti a dolgát az internet, csak tudni kell a helyén kezelni ezt is. Ezért nem ajánlom a hozzám hasonlóaknak a tindert meg a hasonlókat. Kipróbáltam kíváncsiságból, de köszönöm nem, nem az én világom az a húspiac.

2021. jún. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
40%
Gyk.
2021. jún. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szívküldi, vagy ilyesmi a neve. Ott ismertem meg a férjem.
2021. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapja tinderezek. Párt még nem találtam, de amelyik lány nem tűnik el a 3-4. üzenetváltás után, azzal találkozni is szoktam. Függetlenül attól, hogy tinder, vagy csak egy kósza facebook bejelölés.
2021. jún. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Love.hu : nagyon sok emberrel beszélgettem, 4-gyel találkoztam. Kettő élőben már sajnos nem volt szimpatikus, egyikkel soha nem történt köztünk semmi, viszont azóta is ő a legjobb barátom. :D A 4. pedig a férjem lett. 2 hónapig voltam fent, viszont az a 2 hónap nagyon intenzív volt, folyamatosan fent voltam és beszélgettem. Aztán amikor a férjemet megismertem, 1 hét múlva töröltem is magam.

Regisztráltam Randivonalra, Elittársra is. Randivonalon ha nem fizetsz, még üzenetet sem tudsz írni. Ezért amikor nagy ritkán kaptam egy üzenetet, abban megadtak valami más elérhetőséget, pl email címet, és ha szimpatikus volt, írhattam neki emailt.

Elittárson pedig pár hét alatt 0 üzenetet kaptam...

2021. jún. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Badoon, napokban leszünk 2 éve együtt.
2021. jún. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Badooról volt jó pár alkalmi kapcsolatom, volt 2 komolyabb, és most a jelenlegi párom is a badooról ismerem. Vele már úton is van az első közös babánk.

29/N

2021. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Tinder. És normális párkapcsolat...
2021. jún. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Itt nem szereplő társkeresőn találtam, 1,5 évig tartott.

Aztán megint nem itt szereplő társkeresőn, de vele 1x találkoztam, nagyon nyomulós volt.

A mostani barátom is társkeresőről ismerem, fél éve tart. :)

2021. jún. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
társfoglaló - már régóta nem létezik.
2021. jún. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!