Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fent vagyok egy társkeresőn,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fent vagyok egy társkeresőn, többször találkoztam már onnan lányokkal. Azt mondják, hogy jobban nézek ki élőben, mint a képeimen, mégis szinte sose jön össze úgy a randi hogy legyen 2. is. Mi lehet a gond? (F/21)

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva, nincs hülye hangom, ápolt vagyok... Az tény, hogy kicsit merev vagyok, és bár nem hiszem, hogy látszik rajtam hogy izgulok, túl sokat gondolkozok randi közben. Ezt mondjam e vagy se?... Ritkán nézek rá a lányra, általában csak megyek mellette és előre nézek... Meg próbálok jó színben feltűnni előttük, de ez nem azt jelenti, hogy hazudoznék magamról, csak visszafogom kicsit magam, és nem mesélek olyan dolgokat amik rossz fényt vetnének rám.

2013. szept. 1. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki, hogy beszélgetés közben a szemébe nézel. Így olyan mintha nem érdekelne.

Nekem pl a világ legszebb férfija se kéne, ha "nem nézne rám, csak menne mellettem előre nézve".

28n

2013. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha pesti vagy, kipróbálhatjuk...
2013. szept. 1. 20:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, mond el, hogy izgulsz. Ne gondolkozz annyit, légy kicsit lazább. Beszélj arról ami eszedbe jut. Pl.: Milyen volt az út? Képzeld mit olvastam az újságban vagy néztem a tv-ben, téged érdekel? szereted az ilyesmit? Miket olvasol? Én ezt meg ezt szeretem. Aztán majd lesz egy közös téma.

Ha nem nézel rájuk, az bántó. Valószínűleg ezért nem akarnak második randit. Én se szívesen mennék másodikra, ha azt érzem, hogy nem tetszem a másiknak. Az feszélyező. Nézz rá! Dícsérd meg ha szépnek találod. Ez önbizalom növelő egy nőnek. Pl: Olyan jól áll rajtad ez a piros fölső. Nekem meg azért is különösképp tetszik, mert az a kedvenc színem. Neked melyik a kedvenced?

És máris van miről beszélgetni. Bókoltál is és rá is néztél.

Sok szerencsét a következőhöz! :)

Ha meg mégsem sikerülne, nem kell feladni. Előbb vagy utóbb összejön egy. Csak próbálkozni kell.

24/N

2013. szept. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A barátom pesti, te meg túl fiatal vagy hozzám :)

Ez csak tanács volt, és egy elvi válasz, h mi lenne ha én is társat keresnék, randiznák... :)

2013. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked legalább már volt randid társkeresőről! Nekem meg vissza sem írnak! Meg sem akarnak ismerni! Nem tudom hogy mi az oka de én sem vagyok szerintem annyira csúnya! Igaz egyszer írták! De aki ismerkedne egy sem írt!
2013. szept. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs hogy nem a kérdésre válaszolok, csak érdekelne melyik társkeresőről tudtál már több randit összehozni? Nekem még egyiken sem sikerült.
2013. szept. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert majd nem az összesen fent vagyok!
2013. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sok lányra kell ráírni... Sokan nem írnak vissza, de azokkal nem kell foglalkozni...
2013. szept. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!