Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztott már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztott már valaki igénytelen, koszos, rossz szagú fiatal nővel?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok elhinni, hogy van ilyen, én csak ápolt és jó illatú nőket ismerek, akik adnak magukra.
2022. jan. 19. 08:47
1 2 3
 1/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Nem is eggyel.

Sot, olyannal is, aki extra igenyesnek tunt, aztan a lakasa tenyleg a csovesszallo szintjen allt.

2022. jan. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
98%

Vagyis, hat, nem randi szempontjabol mondom, en no vagyok, de euben dolgozom, rengeteg emberrel talalkozom.

A fentebb leirt holgy kollegina volt.

2022. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok ilyen van pedig, eddig jó helyen keresgéltél ez azt jelenti 😂
2022. jan. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Igen, sajnos rengeteg van ilyen. A borzalmas az amikor mondjuk egymás közelségében kell dolgoznod ilyen kollégával/kolléganővel.

Tudom, ez gyakori, de engem pl az is zavar ha ételszagú a ruhája, haja, ha régről piszkos a cipője, zsíros a haja. Ez utóbbi előfordulhat néha bárkivel,de tartósan azért mégse, na.

2022. jan. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
23%
Elvétve punkok, rockerek között. Férfiak között több van sajnos
2022. jan. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
48%
5-ös, nincs több a férfiak között,a nők jobban tudják fedni, mondjuk igényesebb öltözékkel.
2022. jan. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%
Persze. A cigók közt meg pláne. Persze van kivétel találkoztam már olyannal aki ennek ellenére nagyon is igényes és tiszta volt. Meg rendes.
2022. jan. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
Én találkoztam mert én vagyok az - már ha a 30 éves nőt fiatalnak lehet mondani (de régen is ilyen voltam).
2022. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
8-as, ugye ezt nem mondod komolyan?? Tudod, és nem teszel ellene?Mit értesz az igénytelenség alatt?Azt amit a kérdező összefoglalt?
2022. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
Én alapjáraton sokat tisztálkodom, és megőrülök, ha egy kicsit is koszosnak érzem magam, viszont amikor depressziós epizóddal szenvedek, akkor van, hogy napokig nem tisztálkodok (de csak ha nem kell sehová mennem) így nagyon igénytelen lehetek és elég rossz szagom lehet olyankor. De ugye ezt senki nem érezheti, mert ez csak otthon van, én pedig egyedül élek. Viszont amikor kijövök belőle, akkor visszatérek a régi önmagamhoz, és újra vagy 3x fürdök egy nap. :D
2022. jan. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!