Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkoztott már valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztott már valaki igénytelen, koszos, rossz szagú fiatal nővel?

Figyelt kérdés
Képtelen vagyok elhinni, hogy van ilyen, én csak ápolt és jó illatú nőket ismerek, akik adnak magukra.
2022. jan. 19. 08:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
3%
10-es, a 3X fölösleges, nyáron esetleg... A depresszió betegség, ha kezelt nem tehetsz a mélypontokról.
2022. jan. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
11-es, költői túlzással írtam a napi hármat, vicces akartam lenni, de nem jött össze. :/
2022. jan. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
23%
Ez inkább tanulatlan szegény igénytelen családból származó nőkre igaz.
2022. jan. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Néha a buszon szoktak lenni, de arányaiban sokkal kevesebb igénytelen nőt látok, mit férfit.
2022. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
91%
13-as,anno,esetleg,ma már nem törvényszerű. Az egyik munkatársam az ELTE jogi karára járt,átlag/normál családból származott. Abbahagyta. Onnantól kb - a szaga alapján- havonta tisztálkodott,nem dolgozott,csak "vót". Most dolgozik,takarít. A főnöke az elején kicsit helyrerakta,hozott Neki pár ruhát,Ő már nem hordja alapon. Nem tudom,h ez depresszió volt-e Nála,de nem kezeltêk. Én diplomásakat is látok elhanyagoltan. Ha nem is büdösek,de igénytelenek,ápolatlan a hajuk,körmük. Tudom,h van aki alkoholizál. Tanít,hazamegy,iszik és iszik. Hullára. Aztán másnap kezdi..
2022. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
elég sok olyan emberrel találkoztam.
2022. jan. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a nők képtelenek büdösek lenni.
2022. jan. 19. 14:44
 18/21 anonim ***** válasza:
Középidős nővel igen, találkoztam már 2× is.
2022. jan. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg igenytelen no van. 20-as evei elejen jaro csinos lannyal ismerkedtem, mikor eloszor elhivott magahoz, a szobajaban tomeny izzadtsag szag, budos agynemu, es miutan levetkozott o is budos volt.

Masik, 30 eves rendkivul csinos, jo megjelenesu lany, a kabatjan ereztem mar az utcan egy fura szagot, nem tudtam beazonositani es nem is zavart. Mikor eloszor felmentem hozza egy "kavera", ahogy kinyitotta az ajtot dolt kifele a buz. Volt egy macskaja, az almot elmondasa szerint 2 naponta takaritotta, a macskakaja, zsiros kajamaradek a tanyer korul a jarolapra szaradva, a furdoszobaban a mosdo , kadban haj, macskaszor, koszos macskalabnyom, szarszagu agynemu, a konyhapulton es ebedloasztalon vastagon kosz, macskaszor, a macska a "frissen" mosott tanyerokon maszkalt, a kuka a mosogato alatt puposra pakolva, a rakas tetejen nyershus cafatok, a mosogatoban legalabb egy hetes mosatlab buzlott, a macska a mosatlan edenybe, poharba csurgott vizbol ivott. Bonuszkent a macska vagy az agyban vagy a fehernemus fiokjaban aludt ejszaka. Ja, es az erkelyen az elnyomott,vizben azott cigi szaga beszivargott a nappaliba. Nem hittem el hogy ilyen van.

Randiztam olyan novel is, akinek a vaszon cipon keresztul lehetett az asztalnal erezni a labszagat.


De teny, hogy a mindennapokban a budos nok eszlelesenek szamossaga joval kisebb reszemrol, mint a ferfiake.

2022. jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Csodálkozva olvasom.
2022. jan. 20. 10:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!