Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Pár hónapja szakítottam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja szakítottam a barátnőmmel, mert nem tudtam elviselni, hogy esténként egy új férfi kollégájával chatelgetett. Egy hónap különélés után visszajött hozzám, és adtam egy új esélyt a kapcsolatunknak. Van értelme egy ilyen után újrakezdeni ?

Figyelt kérdés
Mint kiderült, hogy az az egy hónap alatt amíg külön voltunk le is feküdt azzal a sráccal, és a mai napig engem hibáztat ezért, mondván, hogy én hagytam el őt, és így kényszerítettem ebbe a helyzetbe. Azóta próbál kedves lenni és a kedvemben járni, de még mindig nem tudom elfelejteni a kollégás ügyet, és emiatt már nem tudok úgy viszonyulni hozzá, mint régen, hiába , hogy tényleg odateszi most magát és én is szeretem őt. De már nem ugyan az.

aug. 21. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%

Tedd túl magad ezen. Itt is ugyanez a helyzet, ugyanezt csinálta velem a barátnőm, ma nincs normális nőt.

Most mit akarsz?

Szakítasz? Utána?

Találsz egy csajt, de az is ugyanilyen lesz, ugyanezt fogja csinálni.

Elértél ezzel bármit is.....nem!

Szóval nyeld le a dolgot és maradj nyugton, majd pár hónap múlva ugyanezt fogja csinálni, de majd újra nézd el neki, ahogyan én is elnéztem.

Amúgy az utóbbi években csak ilyen nőket fogtam ki, az első 4-5 alkalom után rögtön szakítottam, aztán bekellett látnom, hogy egyszerűen nincs normális, őszinte, hűséges nő ma.

Szóval a jelenlegivel már nem stresszelek, azt csinál amit akar.

Most szakítsak és érjen újabb csalódás, hogy basszus, ez az új csaj így ugyanolyan mint az előző 15?!

Jobb ez így, fogadd ezt el barátom.....egyszerűbb lesz hidd el. F

aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Madár vagy :/
aug. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Semmi értelme nem volt visszafogadni. Akkor is lefeküdt volna vele előbb-utóbb, ha együtt vagytok. És akkor is a te hibád lett volna mert a féltékenységeddel belehajszoltad a helyzetbe. Az a jó hírem van, hogy még ma közölheted vele hogy nem állsz az útjukba, te meg egy nappal sem pazarolsz többet olyan emberre, aki másra vágyik rajtad kívül és még hülyének is néz.
aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 BohócKolbász ***** válasza:
67%

Semmi garancia nincs rá hogy meg fog változni. Már akkor le kellett volna állítani a csajt is meg a fickót is amikor még lehetett. Esténként írogattak? Odamész a fickóhoz és megkéred hogy hagyja abba.

De te is hibás vagy. Mert nem foglalkoztál eleget a pároddal. Rossz szex, hiányzó figyelem, vagy a kommunikáció hiánya miatt simán előfordulnak ilyen helyzetek. Szóval te is kapd össze magad, mert ha nem javítasz ezeken akkor minden csaj ott fog hagyni!

aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nincs értelme te is tudod...
aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy majd idővel túllépek a történteken, mert nagyon szeretem őt most is, és elmondása szerint ő is engem. Érezteti is velem, hogy szeret. Viszont most tényleg sokszor az jár a fejemben, amit ti is írtok: mi van akkor, ha egy-két hónap múlva megint jön egy másik férfi, akivel csevegni szeretne és kezdődik az egész elölről? Arról nem is beszélve, hogy ha ő tényleg annyira szeret, akkor hogy volt képes friss szakítás után mással egyből lefeküdni? Nem áll össze nekem ez az egész. Ekkora balf@sz csak nem lehetek...
aug. 21. 15:01
 7/12 anonim válasza:
100%

Hagyd a fenébe.

Simán fogsz találni mást, akivel összeillesz. Férfi vagy bakker, ne alázd már magad. Nem hozzád való, a bizalom meghalt, mi értelme magad ostorozni???

Hagyd a francba, hidd el hogy idővel megtalálod a hozzád valót.

aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Nem jött be a számítása a másik palival így most visszakullogott hozzád amíg megint nem adódik egy jobbnak kinéző parti. Hülyére vagy véve báttya. Meg férfiként is elvesztetted a maradék méltóságodat is azzal hogy visszafogadtad. Akárhogy is fáj,akárhogy is szereted még, el kellett volna zavarni az anyjába a kis luvnyát,nem újra összejönni vele.
aug. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is legyen önbecsülésed, a szerelem kevés főleg ha nem viszonozza, bizalom is kéne. De nem fogsz benne megbízni már soha! Szakíts, heverd ki és majd aztán ismerkedj! Inkább egyedül szenvedj egy ideig nélküle mint vele akár évekig úgy, hogy szanaszét csal!
aug. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy le is feküdtek?

Biztosan nem fogadtam volna vissza és még te vagy a hibás.

Jó vicc

aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!