Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek ilyen létezik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyen létezik? Barátnőm azért szakított velem, mert egy új férfi kollégájával esténként még mellettem az ágyban is chatelgetett, és ezt én rossz szemmel néztem.

Figyelt kérdés

Ezek után kb 1,5 héttel le is feküdt vele amikor már nem voltunk együtt, rá egy hónapra pedig visszajött hozzám .Tudom nagy balek vagyok hogy vissza fogadtam, de annyira szerettem

hogy belementem. Azóta eltelt közel 3 hónap eltelt, és őt mint ha kicserélték volna , kedveskedik próbált boldoggá tenni szeretget mint előtte még soha stb .Viszont én nem

bírom túl tenni magam hogy lefeküdt azzal az fssz@l. Nap mint nap töbször elmondja, hogy mennyire szeret és hogy sajnálja plusz hogy akkor nem voltunk együtt és , hogy túl

akarta magát tenni a szakításunkon azért feküdt le vele. Kezdek becsavarodni, ő pedig azt állítja, hogy ez nem számít megcsalásnak, mert akkor nem voltunk együtt.



aug. 28. 20:25
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
45%
A pasi behülyítette hogy ő egy szexisten, a barátnőd viszont meglepve tapasztalta hogy te sokkal jobb vagy, a másiknak csak a szája járt. És így most nagyra becsül. Mondjuk szeretni biztos nem szeret.
aug. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Kipróbálta milyen izgalmas mással. Aztán mégse volt kielégítő, rájött, hogy a posvány amiben éltek mégse olyan posvány.
aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
72%
Jó hülye vagy! Addig veled van amíg megint nem talál egy jobbat!
aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Noren1989 ***** válasza:
21%

Tartom #12 mondàsàt, de emelem egy megcsalàs miatti bűntudattal.


Egy haverom el is vett egy ilyen nőt, nem mondom, biztosan boldog hàzassàga lesz...

aug. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A masik leepitette az egojat .. azt hitte a nagy szerelem megtalalta vegul visszament hozzad a stabilitasba .. ez mar sosem lesz egeszseges kapcsolat..
aug. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Soha nem fogod elfelejteni, amit tett. Vagy egyuttelsz a tudattal vagy kirugod. Utóbbi a jobb választás.
aug. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszával és véleményével megtisztelt. Valójában én is hasonlóan gondolkodtam erről az egészről, de próbáltam elfojtani ezeket az érzéseket és gondolatokat magamban, mert soha nem éltem még meg ilyen helyzetet az életemben, és nehéz volt ezt elhinni, feldolgozni. Még mindig meglepő számomra,hogy ezt tette velem,mert igazán nagyon szerettem őt. Bár most az láttam, hogy minden erejéből próbálta megmenteni a kapcsolatunkat, úgy ahogyan eddig még soha, a megbánást azonban nem tapasztaltam rajta. Tegnap este szakítottam vele.
aug. 30. 12:50
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

“Tegnap este szakítottam vele

Jol tetted. Az ilyen miatt csak az evek mennek el a fejed felett foloslegesen.. elobb vagy utobb ujra megcsalt volna massal ez a rihngyo .

aug. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#3-as válaszoló vagyok.

Jó döntést hoztál, kitartást kívánok a továbblépéshez. Ha esetleg rádjön a szomorúság, gondolj arra, hogy idővel jobb lesz. Természetesnek fontosnak tartom, hogy meghagyd magadnak a gyász időszakát is, de próbálh meg figyelni rá, hogy ez pár hétnél ne tartson tovább és utána próbálj aktívan tenni azért, hogy elfelejtsd és továbblépj. Ha ez sikerül erősebbnek fogod érezni magad, mint előtte.

Üdv

aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!