Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges hogy ez idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ez idő alatt történik köztük valami?

Figyelt kérdés
barátnőm tegnap elutazott egy férfi kollegájával ausztriába munka ügyben, lehetséges hogy ez idő alatt történik köztük valami?

jún. 1. 19:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Rendben megértem a válaszolókat. Nem magamból indulok ki. Nem voltam hűtlen.

Sok olyat hallottam, hogy hisz a hűségben, nagyjából jó ember, de előbb utóbb jött egy nagy kisértés és elcsábult, vagy egyéb rosszat tett. Sokak szerint kb tízből nyolc ember legalább egyszer az életben elcsábul. Házassági szakértőkhöz is tömegesen mentek megcsalás miatt, állítólag jó a kapcsolatuk, de megkívánt egy másik embert. Van aki jó kapcsolatban is ráizgul másokra. Emiatt ingott meg a bizalmam.

Azért valljuk be a legtöbb ember nem egy angyal, sokat csalódtam és nem megy azt olyan könnyen elfelejteni. Harminc év alatt meginog a hűség a legtöbb embernél. Akinek nem inge.

Azokat is számoljuk bele aki nem megcsalta, csak elhagyta a párját kisgyerekkel. Van aki szakít és utána dug mással, van aki marad a kapcsolatban és úgy dug. Akárhogy, az emberek többsége nem egy szent.

Szinte minden kapcsolatot érint előbb utóbb szakítás vagy hűtlenség egy negyven év alatt. Azért mert sokan nem buknak le, mert csak egy csók volt munkahelyi buliban...az nem jelenti hogy mindig hűséges.

jún. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
csak reggel 9 felé írt vissza nekem, azt írta hogy el húzódott az estéje meg már fáradt volt és elaludt! hát nem tudom mit gondoljak, kicsit azért ....
jún. 2. 11:30
 33/36 anonim ***** válasza:
68%
Engem minden részlet érdekel. Ne legyen bűntudatod, sok ember féltékeny a sok csalódás miatt. Ha féltékeny vagy attól lehetsz jó ember, szeretheted. Senki nem tökéletes.
jún. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
50%

32

Ha félre dugott volna, akkor is ott van nála a telefon, és pont a gyanú árnyékát is elkerülendő, írt volna.

A sok történés csak lefárasztotta, nem a napi rutin volt műsoron, hanem dolgozott, idegennyelvi környezetben, ami elég fárasztó.

jún. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
24%

fáradt, hogy vissza irjon neked?

milyen kapcsolat, de őszintén?

olyan jó vagy, mert más nincs?

fáradt?

te lennél-e annyira fáradt, hogy egy smiley azért oda tudnál küldeni, ha regényt nem is..

én elgondolkodnék ezen a kapcsolaton, de őszintén, hogy mit jelent nekem a másik, és új alapok, ez olyan megfáradtnak tünik szintén, bocs de legyünk öszinték magunkhoz, lehet erre mondjuk egy családod jövőt épiteni szerinted, vagy raboljátok egymás idejét...

jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mit beszéltél barátnőddel? Annyit dolgozott tegnap meg ma hogy nem írt vissza? Hétvége van.
jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!