Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehetséges hogy ez idő alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy ez idő alatt történik köztük valami?

Figyelt kérdés
barátnőm tegnap elutazott egy férfi kollegájával ausztriába munka ügyben, lehetséges hogy ez idő alatt történik köztük valami?

jún. 1. 19:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
82%
Ennyire nem bízol benne?
jún. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
19%

előfordulhat, benne van a pakliban, ha te nem adod meg neki azt a test-lelki erősséget amire szüksége van.

A legtöbb ilyen munkaügyes ottalvós elég necces, mert este bárba mennek vagy beülnek egy lazitós helyre.

Párszor hallottam ilyen kamu munkaügyes külföldi dolgot, ahol nem munka volt, csak egy légyottra szervezett randit egy nős férfi a neten összejött csajjal, család feleség otthon..szóval kétélű ez az egész...

ha felhivod késő este és nem veszi fel a telefont akkor benne van, hogy csinálnak valamit..ellenőrizd többször de ne úgy hogy rájöjjön, hogy azért hivod, hogy...

jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
bízom benne nem az hogy nem! de azért kis félsz mindig van, főleg hogy tudom hogy ez a férfi munkatársa nagyon jó képű és külsőre is férfias határozott mondhatni domináns jellem. nem tudom ezek számítanak e pl egy ilyen helyzetben
jún. 1. 19:48
 4/36 anonim ***** válasza:
21%

huhhh, szétvetne a féltékenység, főleg amit irsz...

számitanak hogyne, probálkozni biztosan fog, a kérdés, hogy mennyire hajlékony a barátnő, és lesz-e több ilyen kirándulás

csinos a barátnő?

te mennyire vagy biztos magadban, hogy nem teszi meg?

jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

tudod amikor már a kétely bennünk van, az mindig valaminek az előszele...hogy nem vagyunk biztosak magunkban, hogy a másik hűséges-e, mitől kérdőjeleződik meg...

attól, hogy egy jóképű kollegája van, még nem jelent semmit, lehet hogy nagyon hűséges a barátnőjéhez, feleségéhez, és kár fantáziálni..

jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez teljesen így van. Anno az exemnél egyszer sem jutott eszembe, hogy megcsalna. Amikor eszembe jutott (mert elfogott valami megmagyarázhatatlan rossz érzés) még aznap lebukott.
jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
50%
Te fordított esetben csinálnál valamit egy csinos kolléganővel?
jún. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%

Bizony bizony...bízni kellene a másikban. És lehet, hogy bízunk is a párunkban.


De az idegenben viszont nem.


Én ilyen helyzetben csak azon szoktam gondolkodni , hogy mennyire erőszakos azaz ember valójában, mennyire tapad rá, és vajon elfogadja e ha a nő elutasítja.

jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
#8 no-no.... Mennyire tapad a másik? Ha eldöntöttem, hogy nem lépek félre, akkor tapadhat bárki, bárhogy... Jó duma ez, hogy mennyire volt a másik erőszakos...
jún. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
23%

Mivel mi bízunk egymásban, egyikünkben sem merülne fel még gondolatban sem ilyen kérdés. Nálunk ez 100 %, hogy egyikünk részéről sem lenne semmi megcsalás.


Benned felmerült a kérdés, szóval ott előfordulhat.

jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!