Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akit szeretek, totálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit szeretek, totálisan beleesett valaki másba, és minden, amiről azt reméltem, egy nap köztúnk lesz, most köztük történik. Több lenn. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Van egy férfiismerősöm, egy barátom, akit szeretek. És olyan rossz, mert minden, amiről álmodozni is alig mertem, megtörténik, csak nem velem, hanem egy másik lánnyal. Olyan szerelmes abba a lányba, tipikus rózsaszín ködben van. Azt hittem, talán egy nap majd velem lesz úgy, ahogy most a lánnyal van. Mindig keresi az alkalmat hogy találkozzanak, fogja a kezét, puszit ad a nyakába mikor otthagyja (munkahelyről van szó). Mindig hívja a lakására, leszögezi hogy minden nap egész nap ott lehetne, ha akarna. Meg ilyen dolgok, amiket másnak soha nem hagyott, akkor se ha valaki akarta, a lánynak tálcán kínálja. Pl. a zene a kocsijában. Mert ez a srác nagyon szeret bizonyos alternatív zenéket, és mindig az szól a kocsijában. Sose rádió, vagy bármi. Ennek a lánynak meg eleve felajánlotta, csatlakozzon fel telóval a kocsijára, és szolgáltathat zenét ő, ha akar. Meg szokott game-elni a srác, és alig szokott facebookozni. Na, mióta megismerte a lányt, alig game-el, és folyamatosan chatel facen. Mi több, szivesen veszi, ha viszont a lány végigtol nála játékokat. Ez a lány meg se erőltette magát, a srác eleve belehabarodott... Nagyon durva, konkrétan bármit tesz a csaj, a srác elviseli. Pl. olyan szinten gyűlöli a Despacitot, hogy nem bírja elviselni. De ha ez a csaj azt dúdolja, akkor max pofát vág, de nem szól rá és nem megy el. Totálisan odavan érte. Még tudnám sorolni, de ennyi is elég volt.
2019. máj. 23. 06:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Így jártál.

Minél előbb akadj le róluk, mert így csak magadat mérgezed, és lehet, hogy pont azt nem veszed észre, aki meg érted van oda.

2019. máj. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Miért nem léptél időben?


Csak álmodoztál, csorgattad a nyálad, de közben csak barátod volt a srác.


Bármikor elé állhattál volna, hogy gyere szívi, igyunk meg valamit, vagy menjünk el egy jó filmre. Ehelyett te jobb esetben csak vártad a sült galambot, rosszabb esetben észre sem vetted, ha ő próbálkozott.

2019. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Látom, kiöntötted a keserűséged. A vágyainknak sajnos alaptermészetük, hogy nem mindig teljesülnek, ezzel nem sokat lehet kezdeni. Sokan szeretnének világbajnokok lenni 100 méteres síkfutásban is, mégis csak évente egyvalakinek adatik meg, a többieknek le kell nyelniük, hogy nem sikerült, sőt valószínűleg azt is, hogy soha nem sikerül. A szerelemnek különösen ilyen a természete: ha valakinek nem tetszel eléggé, a fejed tetejére is állhatsz, bele kell nyugodni. Ha régóta ismered a srácot és még nem is kezdeményezett komoly kapcsolatot, akkor a legvalószínűbb, hogy nem vagy elég vonzó neki, ezt tudomásul kell venni és el kell engedni őt. Nem csak egyetlen fiú van a világon, próbálj szétnézni, ismerkedni. Nem azt mondom, hogy felejtsd el rögtön őt, hanem azt, hogy első lépésben nyisd ki a szíved mások felé is, barátkozz, járj társaságba. Ha vannak körülötted mások, akik szívesen vannak veled, az sokat fog segíteni, könnyebb lesz lélekben elengedni azt, akihez annyire ragaszkodsz.
2019. máj. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 lilla64 ***** válasza:
89%
Túl kell lépjél rajta.A srác szerelmes a másik lányba,ezt el kell fogadnod.Rossz most neked,tudom,de próbálj meg összejönni egy másik fiúval.Szerelmi csalódásra legjobb orvosság egy új szerelem.
2019. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Mi a kérdés?
2019. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát kb. annyit tehetsz, hogy jó képet vágsz a dologhoz.

Én hasonló helyzetben vagyok, csak fordított nemi leosztásban. Belezúgtam egy lányba, randira is hívtam, de - mint akkor kiderült - van barátja. Hiába vagyok oda meg vissza érte, el kell viselnem, hogy mással jár. De ami fontos: nem kezdem el mérgezni magam, hogy "mért azzal a csávóval jár, miért nem velem", mert azzal sehova sem jutnék előbbre.

2019. máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Önzőség olyan férfi barátja lenni akibe bele vagy esve.. Részedről rég nem barátság, így felesleges kinózni magad.
2019. máj. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!