Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heroden kérdése:

Szerintetek ez normális vagy totálisan meghibbantam?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány a mostani munkahelyemen akibe (szerintem nem túlzás) szerelmes lettem. A bökkenő csak az, hogy nem egy irodában vagyunk, csak az épület közös. Így ismerkedésre nem nagyon nyílt lehetőségem és csak köszönőviszonyban vagyunk. Na már most én életem során 1x éreztem így lány iránt mint ami most vele is van. A legnagyobb baj, hogy nem is vagyok megelégedve magammal és ezért jobbnak is látom, hogy nem kezdeményezek mert biztos vagyok a bukásban... Már most azt tervezgetem, hogy amint végeztem az egyetemen és sikerül a megfelelő külsőt elérni (edzés) írok neki egy szerelmes levelet és melléteszek egy képet magamról. Ez szerintetek már beteges, hogy egy lányra sem tudok ránézni csak azért mert ebbe a bizonyos lányba teljesen szerelmes vagyok, és simán el tudom magam képzelni még évekig szingliként csak, hogy meghódítsam ezt a lányt?!?

Amúgy valami ilyesmi típusú képre gondoltam (csak persze én lennék rajta) [link]


2017. febr. 17. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudtál beleszeretni egy olyan lányba, akivel még nem is beszéltél soha? Belegondoltál már, hogy ha ez megörténne, akkor lehet, hogy csalódnál benne? A szerelmes levél írása ma már nem biztos, hogy jó ötlet - olyan, mint a szerenád: egyszerűen eljárt felette az idő. Néhány menthetetlenül romantikus lelkületű hölgynek talán tetszik, de a kiszemelted nem biztos, hogy ilyen. Még az is lehet amúgy, hogy foglalt a leányzó, ez is gond lehet. Ennyi évet ne várj rá semmiképpen, mert az idő könyörtelenül telik és más esélyeket bukhatsz el egy idealizált kép miatt. Ezeket az éveket pedig már sosem kapod vissza.
2017. febr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg beteges, de az csak kicsit, hogy ennyire tetszik egy ismeretlen nő, sokkal inkább, amiket írsz, hogy mit fogsz művelni. Először egyetem befejezése, aztán szerelmes levél ismeretlenül. Jézusom.


Azt javaslom próbálj vele flörtölni. Ha sehogy sem megy, akkor menjél oda hozzá, és hívd el egy kávéra.


Az is jó, hanem mond! Legalább rögtön lesz időd normális módon kapcsolatot keresni.

2017. febr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ó jajj !Hàt sztem inkàbb hívd el randira vagy egy kàvéra ismerd meg előbb!Én nő vagyok de ên is voltam szerelmes egy pasiba de ahogy megnyilvànult meg beszologatott ki is àmbrândultam belőle persze mivel szerelmes voltam belé ez nem 1-2nap alatt volt de belàttam hogy nem hozzâm való màr nem ismerkednêk vele!
2017. febr. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmeslevél és rózsát rágó kérdező?


Inkább ne. Ha köszönőviszonyban vagytok, akkor szoktad látni, magyarán van alkalmad megszólítani. Mire kigyúrod magadat eljegyzi meg feleségül veszi valaki más.

Szóval kezdeményezz a következő lehetséges alkalommal és lehetőleg kevésbé nyálasnak tűnő módon.


30F

2017. febr. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát jelenleg most így érzel,és nagyon akarod ezt a lányt, ez egyértelműen látszik abból amit itt leírtál. Figyelj vannak olyan lányok akik szeretik a romantikus dolgokat (tőlem sem állnak távol...) pl. a leveleket.. de ez a rózsás kép szerintem is kicsit sok és nyálas dolognak tűnik, túl gicces. De ha nagyon akarod, ilyen képeket csak akkor küldj neki ha már összejöttetek, az elején ne rohand le ilyenekkel, mert lehet elrisztod vele. Szerintem egy egyszerű szerelmi vallomást ha megfogalmazol neki, az lehet tetszeni fog neki, de a személyes ismerkedést se mulasszd el. Biztos van olyan helyzet amikor összefutottok, akkor állítsd meg és egy pár szót próbálj meg vele váltani, akármiről beszélgethetsz. Még ki is találhatsz valami mondvacsinált indokot pl. amiben csak ő tudna neked segíteni stb...
2017. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az őszinte válaszokat :) Tulajdonképpen ha lenne elég bátorságom megszólítani már megtettem volna mint ahogy ez az átlagos lányoknál (a szememben) meg is szokott történni. De Ő valahogy teljesen más, mint ha nem is emberként tekintenék rá hanem a mindenemre... Atól félek ha elszúrom valamivel akkor még hosszú ideig csak rá fogok tudni gondolni és az kihat majd az egéaz életemre: tanulmányok, munka, edzés stb... Ezért nem is erőltettem eddig az ismerkedést. De úgy látszik abban mindenki egyetértett, hogy a kép az már sok lenne, tehát akkor marad a levél és utána pedig ha minden jól megy a személyes ismerkedés.
2017. febr. 18. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!