Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Félek az első együttléttől!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek az első együttléttől! Normális?

Figyelt kérdés
26 vagyok, sohasem volt párom elötte, 2 hónapja vagyunk együtt. Úgy látom, szeretné már a párom, én viszont félek, nem tudom mit kell tennem, szégyenlős is vagyok, őt viszont nagyon szeretem! 26L
2017. febr. 14. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne félj, ne szégyenlősködk, vagy igyál meg egy felest előtte (na nem részegre inni magad - de segít oldani picit)
2017. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"26 vagyok, sohasem volt párom elötte" Inkább ez az ami NAGYON!! meglepö Miért nem engedtél még eddig senkit sem közel magadhoz? (Pályázo biztos volt.) Igy természetes, hogy félsz. Ismeretlen terep. Szégyenlösségedet pedig a bugyiddal együtt gyorsan vesd le. Testedet, szépségedet pedig büszkén vállald! Tenned pedig azt kell amit az ösztöneid/érzelmeid sugnak meg amit a párod (kimondva vagy csak jelezve) kér. Sok sikert!!!!!
2017. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pettingeljetek előtte néhányszor, szokd azt, hogy meztelen vagy előtte. Beszélj az érzéseidről, röviden mondd el, hogy kívánod őt, de kicsit félsz, ezért lassabban és fokozatosabban szeretnél haladni. Az elején kérheted, hogy ő irányítson, aztán majd egyre jobban belejössz. Nem lesz semmi baj, a harmadik alkalomnál már azt fogod érezni, hogy te erre születtél! (Ami igaz is :)


Ha úgy érzed valamit elrontottál az sem baj, ha életedben először csinálsz valamit nem lehetsz rögtön profi. De igazából nincs mit nagyon elrontani. Gondolom tudod mit hova kell tenni, nem harapdálsz, nem vagy mosdatlan, egy két tétova mozdulat az meg nem elrontás. Bármi van azt mondd neki, mert hiába tapasztalt a párod, te új vagy neki. Egy kicsit biztosan izgul ő is.

2017. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!